Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Mieste » Kavinei „Babrungas“ – bankrotas

Kavinei „Babrungas“ – bankrotas

Jau kuris laikas pačiame Plungės miesto centre veikusios kavinės „Babrungas“ durys yra uždarytos. Pasklidusios kalbos, jog šią kavinę „pričiupo“ bankrotas, pasitvirtino.

Kavinė, kuri buvo įregistruota 2009 m. gegužės 7 d. kaip uždaroji akcinė bendrovė „Pepa house“, veikė kiek ilgiau nei metus vietoje „Katpėdėlės“, Senamiesčio a. 7. Įmonei vadovavo plungiškė Gražina Parkauskienė.
Dar spalio pradžioje „Babrungas“ buvo įsteigęs prizus geriausiems mūsų pedagogams Mokytojų dienos proga, tačiau netrukus šios kavinės veikla sustojo. Nors iki šiol internete galima surasti „Babrungo“ kavinės svetainę ir perskaityti apie siūlomas paslaugas, tačiau čia švenčių jau niekas nebeplanuoja ir klientų nelaukia.
„Taip, mums bankrotas. Norėjome kokybiškai ir nebrangiai, o išėjo taip, kad kreipėmės į Klaipėdos apygardos teismą dėl bankroto bylos iškėlimo“, – šį trečiadienį gandus patvirtino įmonės direktorė G. Parkauskienė, pridurdama, kad teismas bankrotą jiems paskelbė lapkričio 16-ąją.
Pasiteiravus, kas nutiko, G. Parkauskienė atsakė, jog susidėjo daug dalykų: „Tiesiog neišsilaikėme – per dideli kaštai. Patalpų nuoma buvo labai brangi, nemažai mokėjome už komunalinius patarnavimus, o kur dar žaliavų kaina, darbuotojų atlyginimai... Bandėme įvairiai pritraukti klientų: ir muzikinius vakarus rengėme, ir degustacijas, ir asmenines šventes, tačiau dabar žmonių perkamoji galia labai sumažėjusi. Jei už įėjimą reikėdavo mokėti, niekas nebeidavo. Kai klientas visam vakarui nusiperka tik puodelį arbatos, kavinei išsilaikyti tampa nebeįmanoma.“
Paklausta, kokios veiklos ateityje ketina imtis, įmonės direktorė sakė negalinti atsakyti. „Net nežinau. Nuotaika dabar labai prasta... Ko imsiuosi, dar pati nežinau. Šiuo metu tiesiog liūdžiu“, – kalbėjo G. Parkauskienė.

« Atgal

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama