Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Mieste

Ar mūsų menininkai gali papuošti miestą?

„Ar mūsų menininkai gali ką nors sukurti Plungės miestui papuošti?" - klausia „Plungės žinių" skaitytojas ir priduria: - „Dažnai rašoma, kad jie skulptūrą kažkokią išdrožė ir kažkur pastatė, paminklą nukaldino... O ką dėl miesto padarė? Ar tik stulpus nudažyti moka ir lėlę pavežioti automobiliu?"

Smul­kie­ji vers­li­nin­kai: at­gai­vin­kite drau­go­vi­nin­kų bū­re­lius!

Smulkieji Plungės verslininkai nebetveria iš apmaudo: viena po kitos naktį, brutaliai įsilaužiant į patalpas, apvagiamos jų įmonės (parduotuvės, kioskai ir kavinės), o vagišiai - vis nesugaunami! Tai buvo pagrindinė pokalbio, kuriame dalyvavo ir Plungės policijos komisariato viršininkas Saulius Vaičekauskas, miesto seniūnas Gintaras Domarkas bei uždarosios akcinės bendrovės „Strategas" vadovas Aidas Kėsas, tema Savivaldybėje.

Valgiaraštį turės parašu patvirtinti ir mokyklų direktoriai

Rugsėjo 3 dieną Plungės savivaldybėje Švietimo skyriaus vedėjo Rolando Raibužio iniciatyva vyko mokymo įstaigų vadovų pasitarimas moksleivių maitinimo klausimais.

Iškreivino Kuršių gatvę

Plungės valdininkai tai vadina teritorijų planavimu, o pasipiktinę Kuršių ir Žemaičių gatvių gyventojai įžvelgia kitką - galimą piktnaudžiavimą valdžia ir korupciją. Žmonės nusiteikę ginti viešąjį interesą ir kreiptis į Plungės rajono apylinkės prokuratūrą. Kalbama apie dalies Kuršių gatvės rekonstrukciją, kai pravažiuojamasis keliukas valdžiai padedant virto privačiu sklypu.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama