Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Mieste

Plungėje patikrinta viena alkoholiu naktį prekiaujanti įmonė

Kaip informuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), teritorinės šalies tarnybos rugpjūčio mėnesį atliko tikslinius mažų viešojo maitinimo įmonių (kavinių, barų), kuriose naktį (nuo 22 val.) prekiaujama alkoholiniais gėrimais, patikrinimus visuose Lietuvos rajonuose. Vienas patikrinimas surengtas ir Plungėje.

Vanduo skandino ekskavatorių ir degalinę

Davė Plungei ponas Dievas vandens šį savaitgalį ir dar drėbtelėjo! Skendo vienoje Lentpjūvės gatvės pusėje įsikūrusios bendrovės pastatai, dujų degalinė! Vanduo visiškai užpylė klojamas šilumos trasas ir daug prisidėjo prie to, kad į kasamą griovį įsmuktų ir ant šono prigultų čia dirbęs ekskavatorius!

20 ha že­mės dovana Savivaldybei – ka­pi­nėms įreng­ti

Savivaldybės tarybos Vietos ūkio ir ekologijos komiteto posėdyje buvo perskaitytas vienas gana netikėtas pasiūlymas. Iš Gelindėnų kaimo kilusi Zina Balsevičienė siūlė priimti jos dovaną - 20 ha žemės, paskirti šį plotą naujoms kapinėms įrengti, o jų viduryje pastatyti koplyčią neturtingiems mirusiesiems šarvoti.

Ar mūsų menininkai gali papuošti miestą?

„Ar mūsų menininkai gali ką nors sukurti Plungės miestui papuošti?" - klausia „Plungės žinių" skaitytojas ir priduria: - „Dažnai rašoma, kad jie skulptūrą kažkokią išdrožė ir kažkur pastatė, paminklą nukaldino... O ką dėl miesto padarė? Ar tik stulpus nudažyti moka ir lėlę pavežioti automobiliu?"

Smul­kie­ji vers­li­nin­kai: at­gai­vin­kite drau­go­vi­nin­kų bū­re­lius!

Smulkieji Plungės verslininkai nebetveria iš apmaudo: viena po kitos naktį, brutaliai įsilaužiant į patalpas, apvagiamos jų įmonės (parduotuvės, kioskai ir kavinės), o vagišiai - vis nesugaunami! Tai buvo pagrindinė pokalbio, kuriame dalyvavo ir Plungės policijos komisariato viršininkas Saulius Vaičekauskas, miesto seniūnas Gintaras Domarkas bei uždarosios akcinės bendrovės „Strategas" vadovas Aidas Kėsas, tema Savivaldybėje.

Valgiaraštį turės parašu patvirtinti ir mokyklų direktoriai

Rugsėjo 3 dieną Plungės savivaldybėje Švietimo skyriaus vedėjo Rolando Raibužio iniciatyva vyko mokymo įstaigų vadovų pasitarimas moksleivių maitinimo klausimais.

Iškreivino Kuršių gatvę

Plungės valdininkai tai vadina teritorijų planavimu, o pasipiktinę Kuršių ir Žemaičių gatvių gyventojai įžvelgia kitką - galimą piktnaudžiavimą valdžia ir korupciją. Žmonės nusiteikę ginti viešąjį interesą ir kreiptis į Plungės rajono apylinkės prokuratūrą. Kalbama apie dalies Kuršių gatvės rekonstrukciją, kai pravažiuojamasis keliukas valdžiai padedant virto privačiu sklypu.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama