Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Mieste

Viešai įžeidęs viešai neatsiprašo

Po rugsėjo 28 dieną vykusio Plungės sporto mokyklos pedagogų posėdžio į Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėją Rolandą Raibužį kreipėsi krepšinio treneris Genadijus Glikmanas, prašydamas įvertinti mokyklos direktoriaus Kosto Petručio jam viešai pasakytus įžeidimus.

Piketavo, kol sušalo

Lapkričio 10 dieną prie Plungės rajono savivaldybės administracijos pastato vyko vieno suaugusio žmogaus piketas. Po aikštelę aplinkui sustatytus plakatus dar lakstė du berniukai ir iš kažkur priklydęs didelis šuo. Vyriškis sakė tokiu būdu ginąs Birutės gatvės 10-ojo namo gyventojų teises ir ieškąs teisybės.

Yra noras priimti, tačiau nėra noro perduoti

Spalio pabaigoje Plungėje, M. Oginskio dvaro sodybos parke, jau n-tąjį kartą rinkosi valstybinės komisijos nariai, turintys įvertinti milijoninės vertės projekto tvarkomųjų paveldosaugos darbų, kuriuos atliko uždaroji akcinė bendrovė „Alfva“, kokybę. Komisija liūdnai konstatavo, kad turi norą objektą įvertinti, tačiau projekto rangovams – UAB „Alfva“ ir užsakovams – Plungės rajono savivaldybės administracijai trūksta valios darbus tinkamai užbaigti.

Plungėje bus steigiamas atviras jaunimo centras

Plungės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė po Savivaldybės tarybos posėdžio neslėpė džiaugsmo: pagaliau gautas pritarimas steigti Plungės atvirą jaunimo centrą. Ilgą laiką keltas klausimas dėl tokios įstaigos būtinybės tarybos komitetuose ir pačioje taryboje nesulaukdavo palaikymo. Šį kartą visos diskusijos baigėsi bendru vietos valdžios pritarimu naujos viešosios įstaigos kūrimui Plungės mieste.

Norvegus domino vandens ūkis ir atliekų tvarkymas

Spalio 27 dieną Plungės rajono savivaldybėje lankėsi šešių asmenų delegacija iš Norvegijos IVAR kompanijos. Delegacijos vadovas Tore Tagholdtas mūsų mieste jau ne pirmą kartą, nes nuo pat Savivaldybės partnerystės su Bjerkreimu koordinavo tarpusavio ryšius. Šį kartą norvegai į Plungę atvyko pristatyti savo kompanijos patirties ir apžiūrėti, kaip mūsų savivaldybėje tiekiamas geriamasis vanduo ir valomos nuotekos, kaip tvarkomos buitinės atliekos.

Duotas palaiminimas sporto aikštelės rekonstrukcijai

Po karštų diskusijų, išsakytų daugybės priekaištų ir kritikos dėl tam tikrų asmenų tinkamumo eiti savo pareigas Plungės rajono savivaldybės taryba balsų dauguma vis dėlto nusprendė, kad reikia nepraleisti progos pasinaudoti Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos renovacijai skirtomis likusiomis lėšomis ir jas investuoti į šios mokyklos sporto aikštelės rekonstrukciją. Atrodo, ginčytis nelabai būtų ir dėl ko: renovacijai nepanaudotas lėšas protinga skirti kitur, tačiau bėda ta, kad tie renovacijos darbai nelabai vykę ir mokykla po jų, pasak merės Elvyros Lapukienės, atrodo kaip šviežia apsilupinėjusi bulvė, todėl mokymo įstaigos pastato atnaujinimo klausimas vis dar aktualus.

Geriau vežti nesugalvosi

Iki kitų metų rugsėjo dar galios Plungės rajono savivaldybės administracijos ir jungtinės vežėjų komandos sutartis dėl moksleivių vežimo. Pernai už paslaugą Savivaldybė vežėjams sumokėjo 3,385 mln. litų, o šiemet, optimizavus maršrutus ir grafikus, planuojama mokėti suma – 2,948 mln. Lt.

Nuleis Platelių ežerą?

Per Kaimo reikalų komiteto posėdį į susirinkusiuosius kreipęsis Savivaldybės tarybos narys Albinas Klimas paklausė: ar girdėjote, kad Žemaitijos nacionalinis parkas žada nuleisti Platelių ežerą? A. Klimas teigė sužinojęs tai iš oficialių šaltinių...

Planas valdžiai geras, o gyventojams?

Atvykti ir įsitikinti, kaip rekonstruojama Plungės miesto Kuršių gatvė, pakvietė jos gyventojai. Šiuo metu čia vyksta baigiamieji darbai – klojamas asfaltas. Deja, gyventojų jis nė kiek nedžiugina. Žemiausioje gatvės vietoje važiuojamoji dalis buvo dar labiau pagilinta, todėl įvažos į kiemus „pakibo“ pusmetrio aukštyje.

Bažnyčiose dalys atšvaitus

Kaip informuoja valstybės įmonės „Telšių regiono keliai“ Saugaus eismo skyrius, spalio mėnesį dekanatams ir parapijoms buvo išdalyti atšvaitai, taip pat šiek tiek liemenių ir kitų saugos priemonių su šviesą atspindinčiais elementais. Dvasininkai šias priemones padalys parapijiečiams.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama