Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Mieste

Plungės daugiavaikės šeimos sulaukė norvegų vizito

Lapkričio 23-iosios darbo dienai besibaigiant, į Savivaldybės posėdžių salę su savo atžalomis rinkosi Plungės miesto daugiavaikių šeimų bendrijos nariai. Išdėlioję ant stalų pačių pagamintus skanėstus ir sukurtus meniškus darbelius, plungiškiai nekantravo sutikti svečius iš Norvegijos.

Kavinei „Babrungas“ – bankrotas

Jau kuris laikas pačiame Plungės miesto centre veikusios kavinės „Babrungas“ durys yra uždarytos. Pasklidusios kalbos, jog šią kavinę „pričiupo“ bankrotas, pasitvirtino.

A. Vaitkus renkasi brangiausią technologiją, o mes?

Telšių regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) direktorius Algirdas Vaitkus primygtinai prašo Plungės rajono savivaldybės tarybos iki gruodžio 15 dienos pritarti galimybių ir alternatyvų studijai „Telšių regiono biologiškai skaidžių atliekų tvarkymo infrastruktūros sukūrimas“. Pagal šią studiją prie Jėrubaičių sąvartyno būtų statoma įmonė biologiškai skaidžioms atliekoms perdirbti. A. Vaitkus renkasi brangiausią (iš trijų galimų) technologiją. Projekto vertė – 33 milijonai litų. Tai reiškia, kad kiekvienam gyventojui už atliekų tvarkymą per metus teks papildomai mokėti po 18 litų.

Seniūnas jau dairosi Kalėdų eglės

Šiemet Kalėdų eglės įžiebimo šventė Plungėje, Senamiesčio aikštėje, numatyta gruodžio 11 dieną, vienu metu su šalies sostine Vilniumi ir kitais miestais, kuriems teko garbė vadintis Lietuvos kultūros sostine – Zarasais ir Ramygala (Panevėžio r.).

Viešai įžeidęs viešai neatsiprašo

Po rugsėjo 28 dieną vykusio Plungės sporto mokyklos pedagogų posėdžio į Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėją Rolandą Raibužį kreipėsi krepšinio treneris Genadijus Glikmanas, prašydamas įvertinti mokyklos direktoriaus Kosto Petručio jam viešai pasakytus įžeidimus.

Piketavo, kol sušalo

Lapkričio 10 dieną prie Plungės rajono savivaldybės administracijos pastato vyko vieno suaugusio žmogaus piketas. Po aikštelę aplinkui sustatytus plakatus dar lakstė du berniukai ir iš kažkur priklydęs didelis šuo. Vyriškis sakė tokiu būdu ginąs Birutės gatvės 10-ojo namo gyventojų teises ir ieškąs teisybės.

Yra noras priimti, tačiau nėra noro perduoti

Spalio pabaigoje Plungėje, M. Oginskio dvaro sodybos parke, jau n-tąjį kartą rinkosi valstybinės komisijos nariai, turintys įvertinti milijoninės vertės projekto tvarkomųjų paveldosaugos darbų, kuriuos atliko uždaroji akcinė bendrovė „Alfva“, kokybę. Komisija liūdnai konstatavo, kad turi norą objektą įvertinti, tačiau projekto rangovams – UAB „Alfva“ ir užsakovams – Plungės rajono savivaldybės administracijai trūksta valios darbus tinkamai užbaigti.

Plungėje bus steigiamas atviras jaunimo centras

Plungės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė po Savivaldybės tarybos posėdžio neslėpė džiaugsmo: pagaliau gautas pritarimas steigti Plungės atvirą jaunimo centrą. Ilgą laiką keltas klausimas dėl tokios įstaigos būtinybės tarybos komitetuose ir pačioje taryboje nesulaukdavo palaikymo. Šį kartą visos diskusijos baigėsi bendru vietos valdžios pritarimu naujos viešosios įstaigos kūrimui Plungės mieste.

Norvegus domino vandens ūkis ir atliekų tvarkymas

Spalio 27 dieną Plungės rajono savivaldybėje lankėsi šešių asmenų delegacija iš Norvegijos IVAR kompanijos. Delegacijos vadovas Tore Tagholdtas mūsų mieste jau ne pirmą kartą, nes nuo pat Savivaldybės partnerystės su Bjerkreimu koordinavo tarpusavio ryšius. Šį kartą norvegai į Plungę atvyko pristatyti savo kompanijos patirties ir apžiūrėti, kaip mūsų savivaldybėje tiekiamas geriamasis vanduo ir valomos nuotekos, kaip tvarkomos buitinės atliekos.

Duotas palaiminimas sporto aikštelės rekonstrukcijai

Po karštų diskusijų, išsakytų daugybės priekaištų ir kritikos dėl tam tikrų asmenų tinkamumo eiti savo pareigas Plungės rajono savivaldybės taryba balsų dauguma vis dėlto nusprendė, kad reikia nepraleisti progos pasinaudoti Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos renovacijai skirtomis likusiomis lėšomis ir jas investuoti į šios mokyklos sporto aikštelės rekonstrukciją. Atrodo, ginčytis nelabai būtų ir dėl ko: renovacijai nepanaudotas lėšas protinga skirti kitur, tačiau bėda ta, kad tie renovacijos darbai nelabai vykę ir mokykla po jų, pasak merės Elvyros Lapukienės, atrodo kaip šviežia apsilupinėjusi bulvė, todėl mokymo įstaigos pastato atnaujinimo klausimas vis dar aktualus.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama