Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Mieste

Plungėje lankėsi žemės ūkio ministras

Sausio 30 dieną Plungėje, lydimas Seimo nario Jurgio Razmos, lankėsi žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius – apžiūrėjo, kaip panaudojama ministerijos parama statomoje „Vičiūnų“ žuvies perdirbimo įmonėje, o vėliau bendravo su žmonėmis Plungės kultūros centro salėje ir atsakė į jam pateiktus klausimus.

Didėjo ar mažėjo?

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) duomenimis, sausį mažiausia šilumos kaina yra Utenoje – 18,52 kWh su PVM, o didžiausia Prienuose – 32,26 kWh su PVM.

„Kai kei­čia­si si­tua­ci­ja, kei­čia­si ir nuo­mo­nė“

Iš įvairių pasisakymų Savivaldybėje buvo galima suprasti, kad Plungės šilumos tinklų direktorius Petras Piekus nereiškia didelio susižavėjimo kito šilumos tiekėjo – „Plungės bioenergijos“ – veikla, pastaruoju metu netgi deklaravęs, kad galėtų mieste išsiversti ir be šios bendrovės pagalbos. Situacija keičiasi.

Avarinių pastatų perspektyvos – miglotos

Prieš Vietos ūkio ir ekologijos komiteto posėdį Vietos ūkio ir turto skyriaus vedėja Živilė Bieliauskienė pateikė iki minimumo sutrumpintą avarinės būklės statinių sąrašą su reikalingų darbų sąmatomis. Šiems darbams reikėtų 0,673 milijono litų, tačiau biudžete tam lėšų nenumatyta.

Kaltas, bet dėl ko, nuspręsk pats

Absurdu arba politikavimu galima pavadinti kai kuriuos Plungės rajono savivaldybės rinkimų komisijos priimtus sprendimus. Nes esi baudžiamas, bet nepaaiškinama už ką, nesuteikiama teisė net apsiginti. Negana to, vieną baudžia, o kito prasižengėlio nemato. Kas tai: komisijos nekompetencija, politikavimas, šališkumas?..

Nutrūkęs optinis kabelis gyventojams kelia nerimą

Jau kuris laikas A. Jucio gatvėje nuo vieno iki kito daugiabučio namo stogo per vaikų lopšelio-darželio „Rūtelė“ teritoriją nutiestas individualiai įmonei „Kompiuterinis langas“ priklausantis optinis kabelis yra gerokai nusileidęs. Panašu, kad kažkurioje vietoje nutrūko. Gyventojai sunerimę: kodėl niekas neskuba kabelio sutvarkyti?

Kaip Savivaldybė dukart sumokėjo už tuos pačius bal­dus...

Penktadienį viešoji įstaiga „Eksportuojančioji Lietuva“ Plungėje organizuoja pirmąjį savo renginį – „Tarp verslo ir valdžios“. Jo metu plačiajai auditorijai prisistatys ir šios įstaigos atstovė Plungės regione Jūratė Truikienė.
Nedaug trūko, kad svečiai būtų susodinti ant likviduotam Turizmo ir verslo informacijos centrui (TVIC) vienos iš jo dalininkų – Plungės rajono savivaldybės administracijos – pirktų kėdžių, tačiau reprezentaciniam renginiui nuspręsta pasirinkti kitą, prabangesnę, aplinką – salę Žemaičių dailės muziejuje.

Pirmasis naujagimis pasaulį išvydo ankstyvą sausio 1-osios rytą

Vidurnaktį, kai tautiečiai pasitiko naujus metus, lydima gyvenimo draugo Mindaugo Griauslio (32 m.) į Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką atvyko pirmagimio besilaukianti plungiškė Simona Striaukaitė (25 m.). Paryčiais, tuoj po ketvirtos valandos, pora susilaukė sūnaus Jokūbo.

Kai negali nugalėti gamtos, tenka prie jos taikytis

Žiema – ir džiaugsmas, ir rūpesčiai. Kol pusiausvyra – viskas gerai, bet kai vargas dėl sniego gausos ar šalčio perlipa džiaugsmo ribą, tuomet prasideda kova ir su stichija, ir su dideliais gyventojų norais.

Naujuosius G. Einikis sutiko Plungės areštinėje

Praeityje garsus krepšininkas Gintaras Einikis po Kalėdų vėl pateko į areštinę, kai išplūdo jo raminti atvykusius policininkus. Pasirodo, G. Einikis ne taip seniai su drauge persikėlė gyventi į Mažeikius. Pareigūnai į jo namus buvo iškviesti malšinti šeiminio konflikto.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama