Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Mieste

Senamiesčio aikštėje pridygo besmegenių

Nors spaudė bene penkių laipsnių šaltukas ir pūtė žvarbus vėjas, tačiau gruodžio 21-osios vidurdienį Plungės Senamiesčio aikštėje jaunimo netrūko. Apsiginklavę sniego kastuvais, užsimovę šiltesnes kepures ir storas pirštines, linksmai nusiteikę plungiškiai kibo lipdyti senius besmegenius.

Merė jau styguoja kitų metų tarybos darbo planą

Visuose šią savaitę vykusiuose Plungės rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose buvo aptartas merės Elvyros Lapukienės pasiūlytas 2011 metų tarybos darbo planas. Pastebėjus, kad vasarį – nauji savivaldos rinkimai ir galbūt neetiška planuoti darbą naujos sudėties tarybai, E. Lapukienė pareiškė: „Dauguma iš mūsų vis tiek būsime valdžioje ir vis tiek dirbsime...“

Pagerbė respublikinių olimpiadų nugalėtojus ir jų mokytojus

Gruodžio 13 dieną merė Elvyra Lapukienė Savivaldybės posėdžių salėje susitiko su mokiniais, kurie respublikinėse olimpiadose 2009–2010 mokslo metais užėmė prizines vietas. Susitikime taip pat dalyvavo mokytojai, ruošę moksleivius olimpiadoms, ir mokyklų direktoriai.

Miesto centre sužibo Kalėdų eglė

Šeštadienio, gruodžio 11-osios, vakarą dideli ir maži rinkosi Plungės miesto Senamiesčio aikštėje. Nors snigo ir net pustė, tačiau žmonių buvo išties labai daug – visi kartu laukė šventinio Kalėdų eglės įžiebimo.

Sporto aikštelė su denginiu liko tik svajonėse?

Spalio mėnesio Savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas leisti nepanaudotas Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos fasado šiltinimo darbų lėšas investuoti į šios mokymo įstaigos sporto aikštelės rekonstrukciją. Vienas pagrindinių numatytų atlikti darbų – įrengti aikštelės denginį, kitaip tariant, stogą. Šiandien jau aišku, kad priimtas sprendimas nebus įgyvendintas. Kodėl? „Vyksta sabotažas aukščiausiu lygiu, sąskaitos suvedinėjamos“, – komentuodamas situaciją, kalbėjo „Ryto“ mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas.

Plungėje – Tukumo visuomenininkių vizitas

Lapkričio 30 dieną merė Elvyra Lapukienė su abiem savo patarėjais priėmė Plungės miesto partnerio Latvijoje – Tukumo – delegaciją. Į Plungę pasisemti patirties ir užmegzti draugiškų ryšių atvyko dešimt aktyvių šio kaimyninės šalies miesto moterų, kurios neatlygintinai vadovauja įvairioms vietos visuomeninėms organizacijoms ir kuruoja jų veiklą.

Be vandens buvo likę trys daugiabučiai

Žiemos išvakarėse, vėlų lapkričio 30-osios vakarą, plungiškiai prie A. Jucio gatvės 32-ojo namo pastebėjo iš po žemių besiveržiantį vandenį. Dėl avarijos šios gatvės 32-ojo, 34-ojo ir 44-ojo namų gyventojai butuose vandens neturėjo iki kitos dienos pietų.

„Mes mo­ko­mės iš jū­sų, jūs mo­ko­tės iš mū­sų“

Lapkričio 23–26 dienomis Plungėje viešėjo delegacija iš Vokietijos ir Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai. Dvišalio susitikimo, kurį inicijavo lietuviai, tikslas – įgyvendinant jaunimo reikalų koordinatoriams skirtą programą, padiskutuoti tema „Ilgalaikės pagalbos jaunimui formavimas – jaunimo reikalų koordinatoriai“.

Plungės daugiavaikės šeimos sulaukė norvegų vizito

Lapkričio 23-iosios darbo dienai besibaigiant, į Savivaldybės posėdžių salę su savo atžalomis rinkosi Plungės miesto daugiavaikių šeimų bendrijos nariai. Išdėlioję ant stalų pačių pagamintus skanėstus ir sukurtus meniškus darbelius, plungiškiai nekantravo sutikti svečius iš Norvegijos.

Kavinei „Babrungas“ – bankrotas

Jau kuris laikas pačiame Plungės miesto centre veikusios kavinės „Babrungas“ durys yra uždarytos. Pasklidusios kalbos, jog šią kavinę „pričiupo“ bankrotas, pasitvirtino.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama