Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Mieste

Duotas palaiminimas sporto aikštelės rekonstrukcijai

Po karštų diskusijų, išsakytų daugybės priekaištų ir kritikos dėl tam tikrų asmenų tinkamumo eiti savo pareigas Plungės rajono savivaldybės taryba balsų dauguma vis dėlto nusprendė, kad reikia nepraleisti progos pasinaudoti Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos renovacijai skirtomis likusiomis lėšomis ir jas investuoti į šios mokyklos sporto aikštelės rekonstrukciją. Atrodo, ginčytis nelabai būtų ir dėl ko: renovacijai nepanaudotas lėšas protinga skirti kitur, tačiau bėda ta, kad tie renovacijos darbai nelabai vykę ir mokykla po jų, pasak merės Elvyros Lapukienės, atrodo kaip šviežia apsilupinėjusi bulvė, todėl mokymo įstaigos pastato atnaujinimo klausimas vis dar aktualus.

Geriau vežti nesugalvosi

Iki kitų metų rugsėjo dar galios Plungės rajono savivaldybės administracijos ir jungtinės vežėjų komandos sutartis dėl moksleivių vežimo. Pernai už paslaugą Savivaldybė vežėjams sumokėjo 3,385 mln. litų, o šiemet, optimizavus maršrutus ir grafikus, planuojama mokėti suma – 2,948 mln. Lt.

Nuleis Platelių ežerą?

Per Kaimo reikalų komiteto posėdį į susirinkusiuosius kreipęsis Savivaldybės tarybos narys Albinas Klimas paklausė: ar girdėjote, kad Žemaitijos nacionalinis parkas žada nuleisti Platelių ežerą? A. Klimas teigė sužinojęs tai iš oficialių šaltinių...

Planas valdžiai geras, o gyventojams?

Atvykti ir įsitikinti, kaip rekonstruojama Plungės miesto Kuršių gatvė, pakvietė jos gyventojai. Šiuo metu čia vyksta baigiamieji darbai – klojamas asfaltas. Deja, gyventojų jis nė kiek nedžiugina. Žemiausioje gatvės vietoje važiuojamoji dalis buvo dar labiau pagilinta, todėl įvažos į kiemus „pakibo“ pusmetrio aukštyje.

Bažnyčiose dalys atšvaitus

Kaip informuoja valstybės įmonės „Telšių regiono keliai“ Saugaus eismo skyrius, spalio mėnesį dekanatams ir parapijoms buvo išdalyti atšvaitai, taip pat šiek tiek liemenių ir kitų saugos priemonių su šviesą atspindinčiais elementais. Dvasininkai šias priemones padalys parapijiečiams.

Prasideda šildymo sezonas

Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis, atsižvelgdamas į meteorologines sąlygas ir artimiausias orų prognozes, pasirašė įsakymą, kuriuo šildymo sezonas savivaldybės biudžetinėse ugdymo, socialinių paslaugų ir vaikų globos įstaigose, kurių pastatams yra pasirašyti šilumos įrenginių parengties šildymo sezonui aktai, taip pat daugiabučių namų gyventojams pradedamas nuo spalio 11 dienos.

Policininkai paminėjo Angelų Sargų dieną

Angelų Sargų dienos išvakarėse kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose susirinkę Plungės policijos komisariato pareigūnai, veteranai, svečiai iškilmingai paminėjo profesinę šventę, pagerbė per metus tarnyboje labiausiai nusipelniusius kolegas.

Strateginis plėtros planas: žiūrim, ką turim!

Šiuo metu Plungės rajono savivaldybės administracija kartu su konsultantais rengia naujos redakcijos Plungės rajono plėtros strateginį planą (iki 2017 metų). Kol kas specialistai visuomenės dėmesiui pateikė trumpą esamos situacijos analizę. Taigi žiūrim, ką turim!

„Cyrulyje“ – bičiulių švedų sutikimas ir vėliavos šventinimas

Vaikų globos agentūroje „Cyrulis“, kuriai nuo pat įkūrimo vadovauja Vanda Bendorienė, trečiadienio popietę buvo didžiulis sujudimas. Vyko ne tik draugų iš Švedijos sutikimas, bet ir „Cyrulio“ vėliavos šventinimas.

Plungėje patikrinta viena alkoholiu naktį prekiaujanti įmonė

Kaip informuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), teritorinės šalies tarnybos rugpjūčio mėnesį atliko tikslinius mažų viešojo maitinimo įmonių (kavinių, barų), kuriose naktį (nuo 22 val.) prekiaujama alkoholiniais gėrimais, patikrinimus visuose Lietuvos rajonuose. Vienas patikrinimas surengtas ir Plungėje.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama