Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Mieste

Mokyklos bendruomenė stoja į kovą dėl išlikimo

Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos bendruomenė nežada lengvai pasiduoti valdžios sprendimui neleisti šiai švietimo įstaigai nuo kitų mokslo metų komplektuoti vienuoliktų klasių. Tėvai, raginami mokyklos vadovų, kyla į kovą dėl išlikimo. Atrodo, toks jų karingas nusiteikimas dar kiek atitolins mokymo įstaigos pertvarkos pradžią.

Prašo skirti vietos automobiliams statyti

Savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Ramūnas Janauskas Vietos ūkio ir ekologijos komiteto narius informavo apie savininkų norą atiduoti eksploatuoti pastatą, esantį Plungėje, J. Biliūno g. 1A. Bėda ta, kad šalia statinio nėra vietos automobiliams statyti.

Nemalonumai dėl parduoto tualeto

Ne kartą esame rašę, kad be guminių žvejo batų į avarinės būklės tualetą Stoties gatvėje nebuvo galima patekti. Tualetas daug metų priklausė Plungės autobusų parkui, tačiau šiuo metu po sandorio tapo privataus asmens (Jono Muralio) nuosavybe. Merės Elvyros Lapukienės nuomone, tokį sandorį reikėtų anuliuoti, bet šaukštai jau po pietų...

Vargšams maitinti – 9 tūkst. Lt

Antradienio popietę Plungės rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinės apsaugos komitetas savo darbotvarkėje turėjo tik vieną klausimą – dėl nemokamo maitinimo organizavimo labdaros valgykloje tvarkos ir išlaidų maitinimui labdaros valgykloje nustatymo. Nepaisant trumpo posėdžio, jame pasirodė tik du komiteto nariai iš penkių – pirmininkas Leonardas Želvys ir Marė Valaitienė. Kitiems vargšų maitinimo reikalai, ko gero, neatrodė verti dėmesio.

Plungės vargšai vėl gali gauti lėkštę sriubos

Kai 2009-ųjų gegužės pabaigoje sudegė Plungės parapijos namai, kuriuose veikė labdaros valgykla, mūsų miesto varguoliai nebeturėjo galimybės gauti karšto viralo. Dabar, sulig pavasariu, padėtis pasitaisė: kovo 7-ąją Specialiosios mokyklos patalpose, buvusiose dirbtuvėse, buvo atidarytas Socialinių paslaugų centro Labdaros valgyklos padalinys.

Įsibėgėja Melioracijos senjorų klubo veikla

Praėjusių metų lapkričio 15 dieną Plungėje buvo oficialiai įregistruotas Melioracijos senjorų klubas. Grupelė steigėjų klubo prezidentu išrinko Feliksą Zuloną. Uždarosios akcinės bendrovės „Plungės Jonis“ valdybos pirmininkas Jonas Varkalys pasidžiaugė, kad klube narių vis gausėja. Melioracijos senjorai linkę burtis, bendrauti ir turiningai leisti laiką.

Kas eksploatuotų tunelį po geležinkeliu?

Vasario 22 dieną Plungės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje vyko susitikimas su Seimo nariu Jurgiu Razma, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pavaduotoju Petru Tekoriumi ir akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ generalinio direktoriaus pavaduotoju infrastruktūrai Albinu Ragauskiu. Iš esmės visa kalba sukosi apie miesto geležinkelio pervažą

„Mes jus mylime, o Jūs?“

Vasario 14-osios popietę neįgaliųjų organizacijų jaunimas, sėdintis invalido vežimėliuose, padedamas suaugusiųjų, keliavo po valstybines, savivaldybės, privačias įstaigas su šūkiu „Mes jus mylime, o Jūs?“ Į patalpas žmonėms, turintiems negalią, buvo ne taip paprasta patekti.

Plungės rinkimų komisija vėl susimovė

Kad Darbo partijos atstovės Lijos Tolpeginos vadovaujama Plungės rinkimų komisija stokoja kompetencijos ir jos priimami sprendimai yra šališki, rajono gyventojams jokia paslaptis.

Įsiskolinęs V. Pūtys – garažų bendrijos nelaimė ir gėda?

„Mokėkit, bendrijos nariai, mokesčius, o man – nebūtina“, – tokios taktikos ne pirmus metus laikosi plungiškis pensininkas Valentas Pūtys, kurio duomenis bendrija jau perdavė skolų išieškotojams.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama