Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Mieste

Po modernizacijos lopšelis-darželis „Pasaka“ gyvens taupiau

Paskutinį spalio penktadienį Plungės lopšelyje-darželyje „Pasaka“ buvo ypatingas sujudimas. Tądien čia laukta ne tik mūsų Savivaldybės, bet ir Seimo, Sveikatos apsaugos ministerijos atstovų. Viso to priežastis – projekto „Lopšelio-darželio „Pasaka“ pastato energetinių charakteristikų gerinimas“ pristatymas.

Dėl Telšių gatvės 18-ojo namo – vienos bėdos

Praėjusią savaitę į redakciją užsukusi plungiškė Elena Simanauskienė paprašė išklausyti, kokiomis sąlygomis gyvena ji ir jos kaimynai. Moteris guodėsi jau nebežinanti, kur kreiptis.

Pareigūnai vos neapsivertė dėl dviračiu važiavusios mergaitės

Spalio 20 dieną, apie 13 valandą, Varkaliuose netoli mokyklos pravažiuojantys vairuotojai matė tokį vaizdą: ant kelio – vaikiškas dviratis sulankstytu ratu, ant griovio šlaito – gerokai pasviręs policijos automobilis „Mitsubishi Pajero Sport“, šalikelėje – sustoję policininkai ir persigandusi verkianti mergaitė.

Pasvajojo apie gatvių asfaltavimą

Plungės rajono savivaldybės tarybos Vietos ūkio ir ekologijos komiteto posėdyje dar kartą buvo kalbėta apie miesto gatvių asfaltavimą – perspektyvas ir darbų eiliškumą.

Nuodėmė nepasinaudoti LIFE parama

Panašu, kad Plungės šilumos tinklų direktorius Petras Piekus per Aplinkos ministeriją bus sužinojęs apie ES programą LIFE, kuri skiria finansinę paramą ir įvairaus galingumo katilinių atnaujinimo darbams. Savivaldybės tarybos Vietos ūkio ir ekologijos komiteto posėdyje įmonės vadovas prašė pritarti dviem Šilumos tinklų numatytiems projektams.

Savivaldybėje Konstitucijos egzaminą laikė tik vicemeras

Plungės rajono savivaldybė ir šiemet pareiškė norą dalyvauti jau penktą kartą šalyje rengiamame Konstitucijos egzamine. Spalio 6 dieną pasitikrinti teisės žinias paskutinę minutę apsisprendė vienintelis egzamino dalyvis – vicemeras Mindaugas Jurčius. Jis Savivaldybėje dirba pirmą kadenciją ir sprendė testą, skirtą asmenims, neturintiems teisinio išsilavinimo.

Degalinėje šaudęs plungiškis pats nesuvokė savo elgesio

Jeigu plungiškis Juozas Mačiuitis tą kovo 12-osios vakarą būtų pykštelėjęs ne į orą, o į kokią suskystintųjų dujų cisterną, iš „Palskos“ degalinės nežinia kas būtų likę. Dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis praėjusią savaitę teisiamas pusamžis vyras sakė negalįs paaiškinti, kas jam tada šovė į galvą.

Turizmo informacijos centras: būtinas ar ne?

Tai, kad pas mus nėra Turizmo informacijos centro (TIC), vieniems atrodo gana rimta bėda, o kiti šios įstaigos nauda abejoja ir nėra linkę skubėti pritarti jos įsteigimui. Gana aktyvios diskusijos šiuo klausimu vyko ir praėjusią savaitę posėdžiaujant Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetui.

Miestas duso nuo mėšlo smarvės

Praėjusios savaitės viduryje Plungės mieste smirdėjo kaip per mėšlavežį kaime. Kvapas taip rietė nosį, kad į lauką buvo neįmanoma išeiti. Nežinantys, iš kur tas „aromatas“, plungiškiai sakė kilnoję kojas ir žiūrėję, ar tik nebus kur įlipę... Žinoma, priežasties ant batų nebuvo – tokią „dovanėlę“ mums atsiuntė Varkalių kiaulių kompleksas.

Prašė perėjos, užkardo ir leidimo įsirengti keliuką į privatų kiemą

Rugsėjo 15 dieną, išnagrinėjus kelis Saugaus eismo organizavimo komisijai pateiktus prašymus, du tos komisijos nariai – miesto seniūnas Gintaras Domarkas ir Kelių policijos viršininkas Algirdas Puidokas – išreiškė apgailestavimą, kad tenka spręsti ne saugaus eismo organizavimo problemas, kurių savivaldybėje vis dar apstu, o gilintis į privačius kai kurių piliečių norus.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama