Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Meistrai » Automobilių nuoma Plungėje – patogu ir naudinga

Automobilių nuoma Plungėje – patogu ir naudinga

Reikia nuvykti į šventę ir neturite transporto priemonės? O gal grįžote į Lietuvą per atostogas aplankyti draugų ir giminaičių ir ieškote, kur gauti patikimą ir gerą automobilį? Mes galime Jums padėti! UAB „AutoRegis“ pasistengs patenkinti kiekvieno kliento poreikius.

 
 

Atsižvelgdama į vis augantį trumpalaikės ir ilgalaikės automobiliųnuomos poreikį, įmonė „AutoRegis“ Jums pasiūlys patikimus automobilius. Galite pasirinkti Jums patogiausią ir geriausiai atitinkantį Jūsų reikalavimus. Nuomojami „Volvo“, „Toyota“, „Mazda“, „Opel“, „Volkswagen“, „Audi“, „Hyundai“, „Subaru“ markių automobiliai. Nuomos kainos nuo 20 iki 120 Lt už parą, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto automobilio markės ir nuomos trukmės.
Džiaugiamės galėdami pristatyti naujovę didelėms šeimoms – tai yra septynvietis automobilis. Taip pat tolimesnėms kelionėms siūlome išsinuomoti stogo bagažines, o jei nusprendėte vykti atostogauti, tikimės, kad Jums pravers ir nuomojami dviračių laikikliai.
UAB „AutoRegis“ džiaugiasi galėdama nuolat plėsti veiklą ir savo klientams pasiūlyti tai, ko jiems labiausiai reikia!
Mus rasite adresu: Stoties g. 13, Plungė. Darbo laikas: pirmadieniais–penktadieniais nuo 8 iki 17 val., šeštadieniais nuo 8 iki 12 val.
Dėl automobilių nuomos pasiteirauti galima ir telefonu 8 615 23 772 arba 8 686 25 894.

Daugiau informacijos - www.autoregis.lt

 

« Atgal

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama