Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Išklausyk, redakcija!

Kodėl „Valda“ šiukšles išveža tik tris kartus per mėnesį?

Prieš keletą dienų „Plungės žinių“ redakcija gavo laišką, kurį pasirašė keturiolika Varkalių kaimo Kanalo gatvės gyventojų. Pirmiausia šis laiškas-pareiškimas buvo adresuotas Telšių regiono atliekų tvarkymo centrui ir „Valdai“, tačiau nei iš vienos, nei iš kitos bendrovės nesulaukę atsakymo žmonės kreipėsi į spaudą.

Atliekas rūšiuoti – į ...kiaurus maišus!

Dar vasaros viduryje individualių namų gyventojams buvo pradėti dalyti specialūs maišai, tiksliau - ritinėliai, į kuriuos susukta dešimt 120 litrų talpos polietileninių maišų, skirtų antrinėms žaliavoms. Šiuos ritinėlius plungiškiams ir varkališkiams nemokamai išdalijo uždaroji akcinė bendrovė „Valda". Rūšiuoti tai rūšiuoti, ir sąžiningesni gyventojai nutarė šios paslaugos neignoruoti. Deja, kai kuriems, tik išvyniojusiems ritinį ir atplėšusiems maišą, teko labai nusivilti. Kaip sakė vilkas iš vieno animacinio filmuko, maišelis tai kiauras, po šimts pypkių!

„Kodėl niekas nieko nedaro?“ –

tokį klausimą į redakciją užėjęs uždavė vienas Plungės miesto Platelių gatvės gyventojų, nepanorėjęs viešinti savo pavardės. Problema ta, kad daugiau nei porą mėnesių šioje gatvėje nuo kanalizacijos šulinio yra pavogtas dangtis ir, vyro manymu, niekas iš atsakingų institucijų neskuba nieko daryti. „Negi laukiama kokios nelaimės?" - retoriškai klausė plungiškis.

Kaip policija baudas už viršytą greitį rinko...

Per pastaruosius metus policija sukaupė nemažai priemonių eismo saugumui keliuose užtikrinti. Labai patogus įrankis prieš greičio mėgėjus - specialūs automobiliai, aprūpinti greičio matavimo prietaisais. Rodos, kas drįstų suabejoti jų patikimumu? Skaitytojų dėmesiui - vieno iš tariamų pažeidėjų istorija apie tai, kaip policija liepos 10 dieną baudas už viršytą greitį Plungės rajone rinko!

Prie gatvės sukrauti statybiniai blokai šiurpina gyventojus

Plungės miesto Žemaitės gatvės pabaigoje, kur prasideda Tukumo gatvė, akis bado prie kelio esanti netvarka: parūdijęs metalo laužas ir krūvos statybinių blokų. Čia gyvenantys žmonės piktinasi, jog viso to „gėrio" savininkas neskuba tvarkytis, tad jie priversti baimintis dėl savo pačių ir savo vaikų saugumo.

Problemos, kai šiukšlina ne žmogus, o turto vienetas

Kaip ir ankstesniais metais, Telšių regiono atliekų tvarkymo centras (TRATC) vėl siunčia rinkliavos pranešimus jau mirusiems asmenims. Apie tai, atsinešusi vyro tetos Placidos Jonauskytės mirties liudijimą, išduotą 2009 metų gegužės 4 dieną, papasakojo ją globojusi staneliškė.

Geležinkelio pervaža lieka amžina problema

Anksčiau kai kurių politikų puoselėta viaduko statybos per geležinkelį iniciatyva - numarinta. Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Robertas Endrikas kreipėsi į Savivaldybės administraciją prašydamas aptarti su bendrove „Lietuvos geležinkeliai" traukinių tvarkaraščius ir juos pakoreguoti taip, kad traukiniai kuo rečiau prasilenkdami sustotų Plungėje - bent tomis valandomis, kai žmonės važiuoja į darbą ir grįžta atgal.

Kada užbaigti biuletenį nustato „Sodra“?

Plungiškis Stanislovas Rudavičius labai nustebo, kai sužinojo, kad jo nė poros savaičių dar netrukusiu biuleteniu domisi „Sodra" ir kad yra kviečiamas pasiaiškinti specialiai komisijai, ar jam išduotas laikino nedarbingumo pažymėjimas turi pagrindo. „Pasijutau kaip teisme. Atrodė taip, lyg netiesiogiai būčiau kaltinamas sukčiavimu", - kalbėjo į redakciją atėjęs vyriškis, labiau nusivylęs ne dėl priesako užbaigti biuletenį, bet dėl „Sodros" požiūrio į žmogų.

Gelbėkite! Radiatoriai taip pleškina, kad netveriame!

Plungės miesto V. Mačernio gatvės 43-iojo namo gyventojai trečiadienį priešpiet paskambinę į redakciją šaukėsi pagalbos, kad dega. Tiesa, po daugiabutį siautėjo ne ugnis - dėl Plungės šilumos tinklų „siunčiamo" karščio kone raudonavo radiatoriai.

Kai prašymai nebepadeda...

Nepageidavęs viešai skelbti savo pavardės plungiškis penktadienį redakcijos duris pravėrė norėdamas pasipasakoti, kokią problemą turįs. Pasirodo, bėda tai, kad nesutaria su kaimyne. Maža kas, pagalvosite, ne jis pirmas, ne jis paskutinis, visiems žinoma ta lietuviška kaimynystė, tačiau situacija tikrai nemaloniai... kvepianti.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama