Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Trumpai

Skuba suteikti adresus

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialistas Vaclovas Matavičius, pateikęs komiteto nariams ortofotografinę medžiagą ir planus, paprašė pritarti Paukštakių ir Nausodžio seniūnijų gyventojų parinktiems gatvių pavadinimams.
Kaimų ar sodų bendrijų gatvelių pavadinimai – patys įvairiausi: Babrungo, Geležinkelio, Šiaulių Plento, Akmenskaldės, Tvenkinių, Kregždyno, Kaimynų, Bokšto, Pavėsio ir t. t. Vis dėlto vyraujantis pavadinimų motyvas – floristinis: Pienių, Rožių, Saulėgrąžų, Lubinų, Ramunių, Jurginų, Alyvų, Neužmirštuolių...
V. Matavičius minėjo, kad kiekvienai kaimo trobelei reikia suteikti adresą, priskiriant sodybą arčiausiai esančiai gatvei. Specialistas išreiškė viltį, kad šis darbas bus baigtas iki savivaldybių tarybų rinkimų.

Perbraižys medžioklės plotų ribas

Rugsėjo 14 dieną vykusiame Vietos ūkio ir ekologijos komiteto posėdyje ekologės pareigas einanti Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Asta Beierle-Eigirdienė informavo, kam bus panaudota dalis Aplinkos apsaugos programos lėšų – schemutei perbraižyti.
Siūloma 2 tūkstančius litų skirti Karklėnų, Kulių ir „Draugystės“ medžiotojų būrelių medžioklės plotų vienetų (vienas vienetas – ne mažiau kaip 1 000 ha) riboms pakeisti. To bendrame susirinkime paprašė jų kaimynai – „Šilo rago“ medžiotojų būrelis iš Kretingos.

Pakliuvo vairuotojų ir išgėrusių, ir be saugos diržų

Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) iniciatyva rugsėjo 13–19 dienomis daugelyje Europos šalių buvo organizuojamos policinės prevencinės priemonės, skirtos užtikrinti vairuotojų ir keleivių saugos diržų ir vaikams skirtų specialių sėdynių naudojimą. Mūsų apskrities pareigūnai taip pat dalyvavo šioje akcijoje ir nutvėrė ne vieną pažeidėją.

Konstitucijos egzaminas

Ketvirtasis Konstitucijos egzaminas Plungėje vyks spalio 1 dieną 12 val. Savivaldybės salėje antrame aukšte (Vytauto g. 12, Plungė). Tą pačią dieną 9 val. mokyklose teisės žinias tikrinsis moksleiviai. Daugiau informacijos – svetainėje www.plunge.lt.

Juodoji kronika

Pasigedo suolų
Rugsėjo 22 dieną plungiškė L. N., atvykusi į savo sodybą Kalniškių kaime, pamatė, kad pavėsinėje nebėra dviejų ąžuolinių suolų. Nuostolis – 700 litų.
Pavogtas telefonas
Į policiją kreipėsi Plungės miesto Kalniškių gatvės gyventoja B. P. Moteris pranešė, kad rugsėjo 10 dieną Senamiesčio vidurinėje mokykloje buvo pavogtas jos sūnaus mobilusis telefonas „Samsung“. Aparato vertė – 448 litai.
Išnešė metalo
Iš V. A., gyv. Kadaičių kaime, pagalbinės patalpos pavogta metalo laužo. Vagystė pastebėta rugsėjo 23-iąją. Išnešto metalo kiekis ir padaryta žala tikslinama.

Bus mėtomi jaukai su pasiutligės vakcina

Nuo rugsėjo 10 dienos Lietuvoje prasidėjo rudeninis laukinių gyvūnų pasiutligės likvidavimo etapas. Jaukai su pasiutligės vakcina bus mėtomi iš dviejų orlaivių. Plungės rajone, jei leis oro sąlygos, jaukus su pasiutligės vakcina planuojama išmėtyti per du kartus iki spalio 10 dienos.

Kur kreiptis norint išsitirti vandenį?

Gyventojai dažnai teiraujasi, kur kreiptis norint atlikti cheminius ir mikrobiologinius vandens tyrimus, kokios yra kainos.

Dalys maisto produktus

Plungės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad rugsėjo mėnesio paskutinę savaitę jau ketvirtą kartą bus dalijami maisto produktai iš Europos Sąjungos intervencinių fondų.

Už pirotechniką bus atsakinga policija

Plungės rajono savivaldybės taryba ruošiasi panaikinti visus savo priimtus sprendimus, susijusius su leidimais prekiauti pirotechnikos gaminiais ir su tai susijusia vietine rinkliava.
Kaip informavo Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėja Ona Janavičienė, nuo šių metų liepos 1 dienos už pirotechnikos leidimus ir draudimus yra atsakingi teritoriniai policijos komisariatai.

Juodoji kronika

Vagystės
Rugsėjo 20 dieną pastebėta, kad buvo įsibrauta į K. M. butą Plungėje, A. Vaišvilos gatvėje. Pasigesta auksinės grandinėlės, mobiliojo telefono „Nokia“, dviejų neveikiančių vaizdo kamerų. Padaryta žala ir pavogtų daiktų kiekis tikslinama.
Vagys lankėsi ir Pelenių kaimo gyventojo E. S. namuose – pagrobtas kompiuteris. Į gyvenamąjį namą patekta atidarius langą. Nuostolis – 2 000 litų.
Telšių miškų urėdijos girininkas policijai pranešė, kad iš tarpinio medienos sandėlio Paukštakių kaime pavogti šeši trijų metrų ilgio ąžuoliniai rąstai. Žala skaičiuojama.

Apvogė parduotuvę
Rugsėjo 21-osios rytą plungiškė I. V. rado išplėštą savo parduotuvę Dariaus ir Girėno gatvėje. Vagys į vidų pateko išlupę durų apatinę dalį. Pagrobta maisto produktų. Žala skaičiuojama.
Sumušė
Rugsėjo 20-ąją Alsėdžiuose, prie bažnyčios, nenustatyti asmenys sumušė to miestelio mokyklos šešiolikmetį moksleivį. Įvykį matė keturi tos pačios mokyklos auklėtiniai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šiurkštaus viešosios tvarkos pažeidimo.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama