Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Trumpai

Bus mėtomi jaukai su pasiutligės vakcina

Nuo rugsėjo 10 dienos Lietuvoje prasidėjo rudeninis laukinių gyvūnų pasiutligės likvidavimo etapas. Jaukai su pasiutligės vakcina bus mėtomi iš dviejų orlaivių. Plungės rajone, jei leis oro sąlygos, jaukus su pasiutligės vakcina planuojama išmėtyti per du kartus iki spalio 10 dienos.

Kur kreiptis norint išsitirti vandenį?

Gyventojai dažnai teiraujasi, kur kreiptis norint atlikti cheminius ir mikrobiologinius vandens tyrimus, kokios yra kainos.

Dalys maisto produktus

Plungės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad rugsėjo mėnesio paskutinę savaitę jau ketvirtą kartą bus dalijami maisto produktai iš Europos Sąjungos intervencinių fondų.

Už pirotechniką bus atsakinga policija

Plungės rajono savivaldybės taryba ruošiasi panaikinti visus savo priimtus sprendimus, susijusius su leidimais prekiauti pirotechnikos gaminiais ir su tai susijusia vietine rinkliava.
Kaip informavo Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėja Ona Janavičienė, nuo šių metų liepos 1 dienos už pirotechnikos leidimus ir draudimus yra atsakingi teritoriniai policijos komisariatai.

Juodoji kronika

Vagystės
Rugsėjo 20 dieną pastebėta, kad buvo įsibrauta į K. M. butą Plungėje, A. Vaišvilos gatvėje. Pasigesta auksinės grandinėlės, mobiliojo telefono „Nokia“, dviejų neveikiančių vaizdo kamerų. Padaryta žala ir pavogtų daiktų kiekis tikslinama.
Vagys lankėsi ir Pelenių kaimo gyventojo E. S. namuose – pagrobtas kompiuteris. Į gyvenamąjį namą patekta atidarius langą. Nuostolis – 2 000 litų.
Telšių miškų urėdijos girininkas policijai pranešė, kad iš tarpinio medienos sandėlio Paukštakių kaime pavogti šeši trijų metrų ilgio ąžuoliniai rąstai. Žala skaičiuojama.

Apvogė parduotuvę
Rugsėjo 21-osios rytą plungiškė I. V. rado išplėštą savo parduotuvę Dariaus ir Girėno gatvėje. Vagys į vidų pateko išlupę durų apatinę dalį. Pagrobta maisto produktų. Žala skaičiuojama.
Sumušė
Rugsėjo 20-ąją Alsėdžiuose, prie bažnyčios, nenustatyti asmenys sumušė to miestelio mokyklos šešiolikmetį moksleivį. Įvykį matė keturi tos pačios mokyklos auklėtiniai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šiurkštaus viešosios tvarkos pažeidimo.

Žemdirbiai švęs Kuliuose

Pasitarę ūkininkai nusprendė Derliaus šventę šiemet suorganizuoti Kuliuose. Žemdirbiai į būrį rinksis, kol dar orai visai neatšalo – spalio 1 dieną.

Policininkų tinklinio turnyre sekėsi plungiškiams

Rugsėjo 16-ąją Plungės rajone, Mardosų kaime, pramogų ir poilsio komplekse „Žemsuoda“, vyko Telšių apskrities policijos komisariatų darbuotojų tinklinio turnyras, skirtas Angelų sargų dienai paminėti. Iš viso dalyvavo šešios komandos: dvi iš Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, dvi iš Plungės policijos komisariato bei po vieną iš Mažeikių ir Rietavo komisariatų.
Komandos buvo labai aktyvios ir kovojo dėl kiekvieno taško. Dėl 1–2 vietų susitiko Plungės policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai su Mažeikių policijos komisariato darbuotojų rinktine. Po įtemptos kovos, sužaidus tris setus, laimėjo plungiškiai. Dėl 3–4 vietų žaidė Telšių ir Plungės kriminalistai. Ten taip pat vyko arši kova. Po trijų setų vėlgi laimėjo mūsų pareigūnai.

Truikiuose sudegė ūkinis pastatas ir automobis

Sekmadienio, rugsėjo 19-osios, rytą, tuoj po 8 valandos, ugniagesiai gavo pranešimą, kad gaisras kilo Babrungo seniūnijos Truikių kaime. Paaiškėjo, jog dega A. R. priklausančio ūkinio pastato stogas. Ugnis spėjo nuniokoti apie 80 kv. m stogo, taip pat išdegė vidus. Liepsnos sunaikino pastate buvusius namų apyvokos daiktus ir lengvąjį automobilį „Audi 80“. Gaisrininkų pastangomis buvo išsaugotas gyvenamasis namas. Įvykis tiriamas.

Ūkininkai privalo laikytis ATPK reikalavimų

Prasidėjus rudens darbams, kaimo vietovėse dažnai pasitaiko pažeidimų, susijusių su kelio sanitarinės apsaugos zonos nesilaikymu, t. y. žemė ariama ir kultivuojama iki pat kelio važiuojamosios dalies bei ant jos apsisukama. Traktorininkai, veždami mėšlą, barsto jį ant kelio, o įvažiuojant iš laukų į kelią danga apnešama purvu. Todėl pranešama, kad nurodytų reikalavimų nesilaikantys asmenys bus baudžiami pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (LR ATPK) 145 ir 147 straipsnius.

Sveiko maisto šventė

Plungės sveikos gyvensenos klubas „Ave Vita“, veikiantis prie Plungės viešosios bibliotekos, rugsėjo 25 dieną kviečia dalyvauti Palangos sveikatos mokyklos rengiamoje sveiko maisto šventėje „Sveikos lietuviškos vestuvės“ „HBH“ kavinėje. Parodai-degustacijai reikia vežtis savo pasigaminto sveiko maisto. Dalyvius veš autobusas. Registruotis tel.: 57 696, 8 613 08 300.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama