Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Trumpai

Neužtikrino lygiateisiškumo principo

Viešųjų pirkimų tarnyba, įvertinusi Žemaičių dailės muziejaus (ŽDM) viešąjį pirkimą dėl Bukantės dvaro sodybos techninio darbo projekto parengimo ir restauravimo darbų, įpareigojo nutraukti viešojo pirkimo procedūras.

Juodoji kronika

Sumušė
Spalio 10 dieną Plungėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, vyras sumušė moterį: A. J. (gim. 1973 m.) nukentėjo nuo S. S. (gim. 1971 m.). Plungės ligoninės priėmimo skyriuje A. J. diagnozuoti nosies, skruostikaulio lūžiai, galvos smegenų sutrenkimas. Moteris paguldyta į neurologijos skyrių.

Norėjo įsibrauti
Naktį iš spalio 10-osios į 11-ąją vagys mėgino įsibrauti į plungiškės L. P. garažą „Žigulių“ bendrijoje Dariaus ir Girėno gatvėje. Iš garažo nieko nepavogta, tik sugadintos durys. Žala – 200 litų.

Po metų pertraukos – atgimęs nacionalinis konkursas „Blaivi klasė“

Nuo 2005 m. iki 2009 m. buvo vykdomas rūkymo prevencijai skirtas konkursas „Nerūkanti klasė“. Per penkerius konkurso gyvavimo metus jame dalyvavo daugiau kaip 20 tūkstančių mokinių.

Metas skiepytis nuo gripo

Telšių visuomenės sveikatos centro Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės skyrius informuoja, kad prasidėjus gripo sezonui (nuo 40-osios metų savaitės iki 20-osios metų savaitės imtinai) Telšių apskrityje pradedama skiepyti gripo vakcinomis „Vaxigrip“, įsigytomis už valstybės lėšas.

Vasaros laikas bus atšauktas spalio 31-ąją

Spalio 31-ąją, sekmadienį, Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, bus atšauktas vasaros laikas. Jis nuo 2003-iųjų mūsų šalyje kasmet atšaukiamas spalio mėnesio paskutinį sekmadienį ketvirtą valandą nakties, pasukant laikrodžio rodyklę viena valanda atgal.
Vasaros laikas įvedamas kovo paskutinį sekmadienį trečią valandą nakties, pasukant laikrodžio rodyklę viena valanda pirmyn.
Toks Vyriausybės nutarimas buvo priimtas atsižvelgus į Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą dėl vasaros laiko susitarimų.

Bažnyčioje atidaryta paroda

Sekmadienį Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje buvo pristatyta Romualdo Požerskio paroda „Atlaidai“. Atidaryme dalyvavo pats autorius. R. Požerskis yra surengęs daugiau nei 200 fotoparodų visame pasaulyje, sukaupęs 32 metų fotografavimo stažą, dėsto fotografavimo meną Vytauto Didžiojo universitete. Įvertinti jo darbus dabar gali ir plungiškiai. Paroda „Atlaidai“ pradedamas pasiruošimas „Plungės fotobienalei-2012“, kurios tema – Lietuvos fotografijos mokykla.
R. Požerskio paroda Plungės bažnyčioje bus eksponuojama iki Kalėdų.

Juodoji kronika

Įsibrovė į mokyklą...
Spalio 7 dieną pastebėta, kad nužnybus durų pakabinamą spyną buvo įsibrauta į Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos pagalbines patalpas. Pavogtos dvejos medžio tekinimo staklės, elektros variklis ir kampinis šlifuoklis. Nuostoliai skaičiuojami.
...į kiaulidę
Į policiją kreipėsi plungiškė J. D. Į jos tėvui priklausančią nenaudojamą kiaulidę buvo įlindę vagys. Į pastatą patekta išėmus langą. Išnešti metaliniai loviai ir elektros varikliai.
Dingo akumuliatorius
Spalio 8-osios vakare Pakerų kaimo gyventojas L. B. ganykloje neberado elektrinio aptvaro akumuliatoriaus. Žala – 300 litų.
Kilo muštynės
Spalio 9 dieną Plungės policijai Telšių apsaugos pulto budėtoja pranešė, kad iš parduotuvės „Cento“ (A. Vaišvilos g. 17, Plungė) gautas pavojaus signalas. Atvykusiems pareigūnams pardavėja paaiškino, kad parduotuvėje susimušė keturi jaunuoliai. Per muštynes sudaužyta įvairių rūšių alaus butelių. Padaryta žala – 47 litai.
Pasitraukė iš gyvenimo
Naktį iš spalio 9-osios į 10-ąją vonioje rastas negyvas Plungės miesto V. Mačernio gatvės gyventojas D. P. (gim. 1984 m.). Ant mirusiojo kaklo buvo įsirėžusios virvės žymė.
Mirė priėmimo skyriuje
Tą pačią naktį į Plungės ligoninę iš Platelių buvo atvežtas palangiškis A. B. (gim. 1963 m.). Vyras iškrito pro kavinės-viešbučio „Burės“ stoglangį. Ligoninės priėmimo skyriuje A. B. mirė.
Sumušė sūnų
Policijai pareiškimą dėl nepilnamečio sūnaus sumušimo parašė Alsėdžių miestelio gyventoja G. J. Paauglys nukentėjo spalio 8-osios vakare nuo dviejų iš matymo pažįstamų jaunuolių. Ligoninės priėmimo skyriuje alsėdiškiui nustatytas nosies kaulo lūžis.

Krepšinio sirgalių dėmesiui!

Spalio 22 dieną prasideda 6-asis Lietuvos regionų krepšinio lygos sezonas. Dalyvauja 42 komandos.
Sezonas pradedamas 2009–2010 metų vicečempionų „Plungės-SM“ ir „SM-Žemaitukų“ rungtynėmis Plungėje. Pradžia – 18 val.
Rungtynės vyks atnaujintoje „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje (Telšių g. 26A).
Maloniai kviečiame atvykti palaikyti savo komandos.

Policija pataria

Visuomenė nuolat informuojama, kad netikėtų gaunamomis žinutėmis į mobiliuosius telefonus dėl „laimėtų“ prizų ar pareigūnu arba giminaičiu prisistatančio asmens skambučiais dėl ištikusios nelaimės. Dauguma gyventojų jau žino apie tokius sukčiavimo būdus, tačiau į apgavikų pinkles patenkančių ir nukentėjusių žmonių nemažėja. Policija dar kartą atkreipia dėmesį, kad telefoniniai sukčiai aktyvėja ir vis suranda naujų apgaulės būdų.

Juodoji kronika

Pasitraukė iš gyvenimo
Policijoje užregistruotas pranešimas apie tai, kad spalio 5-ąją Plungėje, Telšių gatvėje, gyvenamojo namo pavėsinėje, rastas pasikoręs A. M. (gim. 1981 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Prapuolė iš kišenės
Į policiją kreipėsi plungiškė R. A. „Bilduko“ kavinėje iš merginos striukės kišenės pradingo mobilusis telefonas „Nokia“. Nuostolis – 205 litai.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama