Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Trumpai

Kviečia

2010 m. gruodžio 21 d. 17.30 val. Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla kviečia plungiškius į mokinių ir mokytojų kalėdinį koncertą.

Juodoji kronika

Dingo iš drabužinės
Į policiją dėl vagystės kreipėsi Plungės miesto Miškų gatvės gyventoja D. M. Gruodžio 10-ąją Akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje iš drabužinės pavogta moters sūnaus striukė. Nuostolis – 500 litų.

Kviečia kalėdinis slalomas

Automobilių ir motociklų sporto teisėjų ir veteranų, sveikuolių klubo „Rats“ vadovas Kazimieras Kazragis kviečia visus, neabejingus automobilių sportui, atvykti į Kauno rajoną, kur bus organizuojamas jau tradiciniu tapęs Lietuvos automobilių sporto meistrų veteranų, teisėjų veteranų, svečių ir rėmėjų kalėdinis slalomas. Varžybos vyks gruodžio 18 dieną VšĮ „Nemuno žiedas“, Gaižėnėlių k., Kauno r. Slalome dalyvaus ne tik profesionalai – išbandyti savo jėgas galės ir žiūrovai, kurie kviečiami rungtyniauti su savo automobiliais. Nugalėtojų laukia organizatorių įsteigti prizai.

Ledo skulptūrų parkas – sėkmingiausia turizmo iniciatyva

Valstybinio turizmo departamento interneto svetainėje buvo surengta apklausa siekiant išsiaiškinti konkurso „Sėkmingiausias 2010 metų turizmo projektas“ nominacijos „Sėkmingiausia 2010 metų turizmo iniciatyva“ laimėtoją. Departamentas kvietė visus Lietuvos žmones balsuoti už šiais metais parodytą geriausią turizmo iniciatyvą.

Reikalingi kraujo donorai

Viešosios įstaigos Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialas kviečia plungiškius tapti kraujo donorais. Gruodžio 14 dieną nuo 10 iki 14 valandos visi geros valios žmonės laukiami Plungės ligoninėje. Adventas – kilnumo laikas, tad tie, kurie duos kraujo nemokamai, galės veltui pasidaryti ir tyrimus dėl hepatitų B, C virusų, sifilio ir ŽIV.

„Padūkėliai“ sėkmę bandys finale

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų instrumentų ansamblio „Padūkėliai“ vėl laukia iššūkis, šį kartą ypač atsakingas ir lemtingas – pasirodymas talentų laidos „2 minutės šlovės“ finale.

Juodoji kronika

Apvogė kioską
Gruodžio 10-osios rytą pastebėta, kad buvo įsilaužta į kioską E. Pliaterytės gatvėje Plungėje. Pavogta įvairių maisto produktų. Nuostoliai skaičiuojami.
Nugvelbė telefoną
Gruodžio 9-osios vakare mūsų savivaldybės gyventoja D. D. uždarosios akcinės bendrovės „Plungės šaltis“ persirengimo kambaryje pasigedo mobiliojo telefono „Nokia“. Žala – 529 litai.
Pavogė iš mašinos
Plungės rajono savivaldybėje buvo apvogta Klaipėdos rajono Alksnių kaimo gyventoja A. G. Gruodžio 10-ąją iš neužrakinto automobilio prapuolė rankinė, kurioje buvo 400 litų, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, SEB ir „DnB Nord“ bankų kortelės. Nuostolis – 800 litų.
Negavo prekės
Gruodžio 8 dieną plungiškis M. G. internetinėje parduotuvėje www.beribu.lt užsisakė mobilųjį telefoną. Vyras pervedė pinigus į nurodytą sąskaitą, bet aparato iki šiol negavo.

Užsidegė draudimo bendrovės automobilis

Gruodžio 8-osios vakarą, prieš 19 valandą, Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba buvo iškviesta į J. Tumo-Vaižganto gatvę – ties 49-uoju namu degė automobilis. Paaiškėjo, kad dėl elektros instaliacijos užsiliepsnojo AB „Lietuvos draudimas“ priklausanti „Kia Sorento“ (2004 m. laidos). Ugnis suniokojo mašinos variklio skyrių, apdegė variklio dangtis.

Šalčio aukų dar tik laukiama

Spūstelėjęs šaltis neišvengiamai pridės darbo tiek medikams, tiek nakvynės namams. Ligoninėje jau gydomas pirmas nušalimus patyręs nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis žmogus, o į Plungės nakvynės namus pirmadienį patys pasiprašė du vyriškiai.

Kelionės į šventąjį Japonijos kalną įspūdžiai

Šiandien, gruodžio 10 dieną, 16.30 val. Plungės keliautojų klubas „Terra incognita“ kviečia į Plungės viešąją biblioteką (Laisvės al. 19), kurioje vyks susitikimas su keliautoja, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos etnologe Aldona Kuprelyte. Bus demonstruojami video- ir skaidrių filmai. Veiks Plungės keliautojų šių metų žygių fotografijos paroda. Bus priimami į keliautojų klubą nauji nariai.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama