Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Palaikykite savo komandas

Baigėsi antrasis Rietavo savivaldybės krepšinio pirmenybių turas. Paaiškėjo B lygos nugalėtojai ir prizininkai. Lygiai taškų, po 18, surinko komandos „Vatušiai" ir „SK Smūgis". Dėl geresnio tarpusavio žaistų rungtynių taškų santykio teisę lipti ant aukščiausios nugalėtojų pakylos iškovojo „Vatušių" komanda. „SK Smūgiui" atiteko sidabro medaliai. Trečiąją vietą su 17 taškų užėmė Tverų vidurinės mokyklos krepšininkai.

Prisiminė laisvės gynėjus

Rietavo viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje surengta popietė vaikams „Kas gi ta Sausio 13-oji?"

Bėglys grąžintas į mokyklą

Pirmadienio pavakare sankryžoje šalia autobusų stoties pravažiuojančius automobilius stabdė nedidelio ūgio, tamsiai apsirengęs paauglys. Buvo ką tik pasibaigusi darbo diena, lauke temo. Kryžkalnio kryptimi važiuojančių mašinų netrūko, tačiau sustoti šaltyje stovinčiam keliauninkui niekas neskubėjo. Pamačiusi mokyklinio amžiaus vaikinuką, pirmiausia pagalvojau: vaikas po pamokų užtruko mieste ir mėgina grįžti į Labardžius ar kitą netolimą kaimą. Neslėpsiu, šmėstelėjo mintis ir apie tai, kad galbūt matau iš namų pabėgusį berniuką.

Rietave – stiklo paroda

Sausio 8 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos valgykloje pristatyta varniškių neformalios jaunimo grupės „S" projekto „Švarus kaip stiklas" paroda.

Mokestis už šiukšles nesikeis

Sausio 14 dieną sušauktame neeiliniame Rietavo savivaldybės tarybos posėdyje patvirtinti vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatai. Džiugi žinia rietaviškiams - mokestis už šiukšles nekils.

Sniego atseikėjo pagal galimybes

Matyt, ir gamta supranta, kad Lietuvoje - sunkmetis. Pasigailėjo. Neužvertė mūsų sniegu, o pasiuntė jį į prie pūgų nepripratusias kitas Europos šalis: tegul anglai, prancūzai, belgai ir visi kiti sužino, kas yra tikra žiema! O štai rietaviškiai dėl žiemos išdaigų didelio vargo dar neturėjo.

Išgelbėta kiaunė

Rietavo miesto skverelyje, šalia Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios, į baseinėlį įkritęs laukinis žvėrelis niekaip negalėjo iš jo išlipti. Gyventojai, sunerimę, kad gyvūnas gali padvėsti iš bado, kreipėsi į mūsų redakciją.

Artėjant egzaminams

Abiturientams lieka vis mažiau laiko ruoštis brandos egzaminams. Iki kovo 5 dienos jie turės apsispręsti, kiek ir kokius brandos egzaminus laikys, ir savo pasirinkimą raštu patvirtinti mokyklos direktoriui.

„Po 50 metų mylime vienas kitą tik dar stipriau“

Steponas ir Teresė Valančiai kartu nugyveno jau penkiasdešimt metų. Sausio 17 dieną juodu švęs auksines vestuves. Iš drauge nugyvento įdomaus gyvenimo liko prisiminimai ir nuotraukos. Gražias akimirkas, užfiksuotas fotoaparato, sutuoktiniai dažnai pasižiūri ir sugrįžta mintimis į anuos laikus...

Į trečiąjį etapą – du tos pačios mokytojos mokiniai

Sausio 8 dieną Rietavo savivaldybėje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė" antrasis etapas. Meno mokyklos salėje pasirodė šeši savivaldybės jaunieji dainininkai (du duetai ir keturi solistai).

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama