Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Nustatyta 12 kelių eismo taisyklių pažeidėjų

Siekiant sumažinti eismo įvykių pasekmes, Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) iniciatyva vasario 15-21 dienomis Europos šalyse buvo vykdoma saugos diržų naudojimo kontrolės akcija.

Gimnazijoje lankėsi „Geležinio vilko“ bataliono vadas

Penktadienio popietę Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje susitikimas su pulkininku leitenantu Alvydu Šiupariu buvo itin malonus. Gimnazistai įdėmiai klausėsi karininko pasakojimo apie Afganistane vykdytą misiją.

Muziejuje – kretingiškių dailininkų paroda

Vasario 12 dieną Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje atidaryta Kretingos meno klubo „Pinx" narių tapybos darbų paroda.

Vežėjo ir Tverų seniūnijos konfliktą greičiausiai išspręs pavasaris

Ankstų pirmadienio rytą į „Rietavo žemės“ redakciją paskambino V. Bėliauskienės transporto paslaugų įmonei, kuri Rietavo savivaldybėje atsakinga už vaikų vežimą į mokyklą, atstovaujantis Admontas Bėliauskas. „Nenuvežėm šiandien mokinių į Tverų vidurinę mokyklą. Seniūnas nepasirūpino, kad keliai būtų išvažiuojami. Šeštadienį skambinau Savivaldybės administracijos direktoriui, priminiau, kad kelius reikia nuvalyti. Pirmadienį, surinkęs tik dalį mokinių, pakeliui į mokyklą autobusas ir vėl įklimpo. Mokinių tėvai pyksta. Net nežinau, ką daryti – nesusišnekam su A. Zalepūgu“, – piktinosi vyriškis.

Rietaviškiai nuo pandeminio gripo nesiskiepija

Neseniai praūžusi gripo epidemija Lietuvoje ne vienam sukėlė paniką dėl kiaulių gripo. Visoje šalyje nuo naujojo viruso AH1N1 mirė 23 gyventojai. Tačiau valstybė vakcinos dozių nuo pandeminio gripo įsigijo tik po Naujųjų metų, kai žmonių sergamumas smarkiai sumažėjo. Telšių apskričiai buvo skirta 1 350 vakcinos dozių nuo pandeminio gripo. Iš šito skaičiaus pasiskiepijusių - vos 51 apskrities gyventojas (iš jų - 31 sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas).

Kolegijoje – du studentai iš Turkijos

Į Žemaitijos kolegiją vasario 17 dieną atvyko du Turkijos Artvin Coruh universiteto kraštovaizdžio architektūros studentai - Ali Serineris ir Berkanas Korkmazas. Jie tęsia pavasario semestro studijas pagal kolegijos želdynų ir jų dizaino studijų programą.

Tinklinio turnyras mero taurei laimėti

Vasario 13 dieną Pagėgiuose vyko tinklinio turnyras Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti ir Pagėgių mero taurei laimėti. Dalyvavo penkios vyrų ir keturios moterų komandos iš Jonavos, Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Rietavo.

Bendruomenė neabejinga savo ateičiai

Į susitikimą su Rietavo savivaldybės meru Antanu Černeckiu atėjo daugiau nei trys dešimtys girėniškių. Bendruomenės pirmininkas Algirdas Mickus tikino, kad Girėnų žmonėms rūpi, kaip jie gyvens toliau, ko gali tikėtis iš valdžios ir ką gali patys savo labui nuveikti.

Bibliotekininke dirba jau penkiasdešimt metų

Žemės ūkio ministerija penktą kartą rengia didžiulio žmonių susidomėjimo sulaukusį konkursą „Lietuvos kaimo spindulys". Taip skatinama pastebėti ir visai Lietuvai pristatyti išskirtines asmenybes, be kurių triūso, žmogiškosios šilumos, kūrybingumo nebeįsivaizduojamas mūsų šalies kaimas. Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotoja kultūrai Jolanta Bertauskienė konkurso Kaimo knygnešio nominacijai pasiūlė Anicetą Žeimienę. Ši Girdvainių kaimo gyventoja, jau penkiasdešimt metų dirbanti bibliotekininke, skatina žmones domėtis knyga ir kultūriniu gyvenimu.

Armėnas sulaikytas po vienuolikos metų slapstymosi

Vasario 18 dieną Vilniaus mieste, Kalvarijų turgavietėje, sulaikytas armėnų tautybės vyras, kurio paieška buvo paskelbta prieš vienuolika metų. Rietavo policijos komisariatas penkiasdešimtmečio N. N. ieškojo kaip įtariamojo byloje dėl turto iššvaistymo stambiu mastu.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama