Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Mokestis už šiukšles nesikeis

Sausio 14 dieną sušauktame neeiliniame Rietavo savivaldybės tarybos posėdyje patvirtinti vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatai. Džiugi žinia rietaviškiams - mokestis už šiukšles nekils.

Sniego atseikėjo pagal galimybes

Matyt, ir gamta supranta, kad Lietuvoje - sunkmetis. Pasigailėjo. Neužvertė mūsų sniegu, o pasiuntė jį į prie pūgų nepripratusias kitas Europos šalis: tegul anglai, prancūzai, belgai ir visi kiti sužino, kas yra tikra žiema! O štai rietaviškiai dėl žiemos išdaigų didelio vargo dar neturėjo.

Išgelbėta kiaunė

Rietavo miesto skverelyje, šalia Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios, į baseinėlį įkritęs laukinis žvėrelis niekaip negalėjo iš jo išlipti. Gyventojai, sunerimę, kad gyvūnas gali padvėsti iš bado, kreipėsi į mūsų redakciją.

Artėjant egzaminams

Abiturientams lieka vis mažiau laiko ruoštis brandos egzaminams. Iki kovo 5 dienos jie turės apsispręsti, kiek ir kokius brandos egzaminus laikys, ir savo pasirinkimą raštu patvirtinti mokyklos direktoriui.

„Po 50 metų mylime vienas kitą tik dar stipriau“

Steponas ir Teresė Valančiai kartu nugyveno jau penkiasdešimt metų. Sausio 17 dieną juodu švęs auksines vestuves. Iš drauge nugyvento įdomaus gyvenimo liko prisiminimai ir nuotraukos. Gražias akimirkas, užfiksuotas fotoaparato, sutuoktiniai dažnai pasižiūri ir sugrįžta mintimis į anuos laikus...

Į trečiąjį etapą – du tos pačios mokytojos mokiniai

Sausio 8 dieną Rietavo savivaldybėje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė" antrasis etapas. Meno mokyklos salėje pasirodė šeši savivaldybės jaunieji dainininkai (du duetai ir keturi solistai).

„Nė cento neiškovojom...“

„Nė cento neiškovojom. Nieko jiems neįaiškinom..." - burnojo vyriškis, pirmadienio vakarą išėjęs iš Savivaldybės, kur vyko viešas susitikimas su Rietavo miesto gyventojais. Per šį susirinkimą aptartos šilumos ir vandens tiekimo kainos. Tai, kas kelias valandas vyko sausakimšoje salėje, galima pavadinti klausimų ir atsakymų dvikova: gyventojai klausė, uždarosios akcinės bendrovės Rietavo komunalinio ūkio direktorius Alvydas Rojus bandė atsakyti, o meras Antanas Černeckis netikėtai ėmėsi vertėjo vaidmens - įmantrius, formulėmis ir diagramomis apipintus vyriausiojo komunalininko atsakymus mėgino paaiškinti „žmoniška kalba".

Daugiavaikių motinų bendrijai – metai

Sausio 6 dieną Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus skliautais liejosi linksmos liaudiškos muzikos garsai. Taip smagiai, grojant „Medingos" muzikantams, buvo pasitiktos daugiavaikės motinos ir svečiai, atskubėję į draugijos „Motulės delnuos" ataskaitinį susirinkimą ir vienerių metų gyvavimo sukakties šventę.

Gyventojų savivaldybėje ir toliau mažėja

Nelengvi Lietuvos žmonėms 2009-ieji jau praeityje. Dauguma mūsų viliasi, kad nauji metai bus nors kiek lengvesni: bedarbiai svajoja rasti darbą, mažai uždirbantys - gauti didesnį atlygį, ligoniai tikisi išgyti, besilaukiančios mamos - pagimdyti sveikus kūdikius. Smagu, kad žmogus linkęs tikėti geresniu rytojumi. Tačiau kokie iš tiesų bus 2010 metai, žinosime tik jiems pasibaigus. Dabar metas apžvelgti praėjusius 2009 metus. Kokie jie buvo Rietavo gyventojams demografiniu aspektu, sužinojome iš Rietavo savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Zinos Baltrimienės pateiktos suvestinės. Statistikos duomenys nedžiugina - mūsų ir vėl sumažėjo: gimė 82, mirė - 123 žmonės.

Pritarė paskolos ėmimui

Sausio 8 dieną posėdžiavęs Rietavo savivaldybės tarybos Finansų ir ekonomikos komitetas pritarė ilgalaikės paskolos paėmimui.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama