Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

„Raudonkepuraitės“ artistai sceninių drabužių į spintas dar nesudėjo

Šešiolika metų Rietave gyvuojantis Teatro dienų renginys šiemet sulaukė ypatingo dėmesio: žiūrovų nestokojo ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų teatro kolektyvai. Scenoje išgyventų jaudulio akimirkų, audringų aplodismentų ir dovanotų gėlių Rietavo kultūros centro vaikų dramos studijos „Raudonkepuraitė" dalyviai ilgai neužmirš. Aktoriukais, randančiais laiko scenai, didžiuojasi ir studijos vadovė Zita Narmontienė.

Apdovanotas pirmojo laipsnio diplomu

Balandžio 18 dieną Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko jau IX Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonininkų konkursas. Tai tradicinis akordeono muzikos konkursas, vykstantis Klaipėdoje, kuriuo siekiama išskirti gabiausius atlikėjus, padėti lavinti jų estetinį skonį, meilę muzikai ir potraukį prie darbo, paskatinti juos koncertinei veiklai. Ten pat vyko ir muzikos mokyklų akordeono mokytojų metodinis renginys, kuris buvo skirtas skatinti pedagogus bendradarbiauti, plėtoti metodines žinias, pedagoginę praktiką ir dalykinę kompetenciją.

Laukia malonūs renovacijos rūpesčiai

Daugėdų seniūnijos vadovės Astos Globienės šiemet laukia nemaži, bet malonūs rūpesčiai - administracijos pastato renovacija. Darbų pradžia numatyta gegužės pabaigoje. Susitarta su žemės ūkio bendrovės „Minija" vadovu, kad prireikus mokykla, biblioteka, kultūros namai ir seniūnija galės prisiglausti bendrovės administracijos pastate.

Eismo įvykį nuslėpę Rietavo po­li­ci­nin­kai neteko darbo

Nuo balandžio 20 dienos iš darbo Rietavo policijos komisariate atleisti trys pareigūnai: Arūnas Sadauskis, Marius Piekus ir Virginijus Kiudelis, ketvirtam - Steponui Petkevičiui - paskirtas griežtas papeikimas. Toks sprendimas priimtas remiantis Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Vidaus tyrimų tarnybos atlikto tyrimo, kuris buvo pradėtas pagal žurnalistų suteiktą informaciją apie vasario 11-osios vakare Rietave įvykusį eismo įvykį, išvadomis.
Oficialių tarnybinio tyrimo išvadų redakcija dar neturi, tačiau Telšių apskrities VPK viršininko Alfonso Motuzo priimtas verdiktas leidžia manyti, kad Rietavo pareigūnai rimtai nusikalto įstatymui ir sutepė policijos munduro garbę.

Medingėnų senjorams – graži šventė

Balandžio 16 dieną Medingėnų seniūnija surengė vakaronę „Nesenstantys širdimi", skirtą garbingo amžiaus sulaukusiems gyventojams apdovanoti. Medingėniškių pasveikinti atvyko Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis.

Gimę kartu su Savivaldybe

Pirmadienį Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis sulaukė gausaus būrio Lauryno Ivinskio gimnazijos mokinių, kuriems 2010-ieji kaip ir Rietavo savivaldybei - jubiliejiniai metai. „Mes vienmečiai su Savivaldybe, kartu su ja augame, atėjome pasirodyti, kokie jau esame dideli", - svečius pristatė mokytoja Zita Bočkuvienė.

„Sekretorės darbas – priimtinas širdžiai“

Balandžio 21-oji - Sekretorės diena. Tai - darbuotoja, tvarkanti įstaigos raštus, talkinanti įstaigos direktoriui ar skyriaus vadovui, organizuojanti susitikimus. Dažniausiai šios profesijos atstovėmis yra moterys. Tverų vidurinėje mokykloje Irena Barsteigienė sekretoriauja nuo 1998 metų rugsėjo 1 dienos. Darbas mokykloje moteriai patinka.

Svarbiausias – vandens išvalymo klausimas

Balandžio 16 dieną Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis susitiko su Daugėdų seniūne Asta Globiene, seniūnaičiais Danieliumi Bružinsku, Albina Pociene, Laima Bagdoniene ir bendruomenės pirmininke Irena Kundrotiene. Aptartos Daugėdų kaimo problemos.

Pakrikštyti per „Subatvakarį“

Balandžio 17-osios pavakare Rietavo kultūros centre vyko „Subatvakario" šventė. Vakaro svečių akivaizdoje buvo pakrikštyti kultūros centro kapela ir folkloro ansamblis. Krikštamotės - Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Lidija Rėkašienė ir jos pavaduotoja kultūrai Jolanta Bertauskienė - pagarsino kolektyvams suteiktus vardus: folkloro ansamblis nuo šiol vadinsis „Kadaginiu", kapelai suteiktas pavadinimas „Subata".

Rietavo gyventojai aktyviai švarino gimtąjį kraštą

Trečius metus iš eilės organizuotoje visuotinėje švaros akcijoje „Darom 2010" dalyvavo Rietavo savivaldybės gyventojai, meras Antanas Černeckis, Rietavo savivaldybės administracija, kaimo bendruomenės, mokyklos, Žemaitijos kolegija, Rietavo policijos komisariatas, Rietavo 3-ioji šaulių kuopa, Rietavo savivaldybės jaunimo organizacija „Progresas", Rietavo skautai ir kt.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama