Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Apgyvendinti kilnojamajame namelyje

Per gaisrą be namų likusi daugėdiškio Vytauto Stupelio šeima apgyvendinta kilnojamajame namelyje.

Aktyviausi ūkininkai

Ekonominės plėtros programai paramai smulkiajam ir vidutiniam verslui įgyvendinti Rietavo savivaldybėje praėjusiais metais buvo numatyta kiek daugiau kaip 6 tūkstančiai litų. Kaip matyti iš tvirtinti pateiktos ataskaitos, lėšos visiškai neišnaudotos. Po 1 tūkst. litų paskirta B. Sakalauskienei (kvalifikacijos kėlimo išlaidoms kompensuoti) ir naujai įmonei - UAB „Pabas"- įkurti. R. Bružienė paremta 454 litais - parodos išlaidoms padengti.

Neprieštarauta, kad Savivaldybė pagelbėtų vietos veiklos grupei

Keičiasi žemės nuomos mokesčio tarifai. Rietavo savivaldybės administracijos Teisės ir finansų skyriaus specialistės Gertrūdos Kukarienės skaičiavimais, menkesnės žemės vertės zonose šiek tiek pigs komercinės, pramonės ir sandėliavimo paskirties žemės nuoma. Namų valdos ir komercinės paskirties žemės nuoma aukščiausios vertės zonose brangs 3-5 proc.

Radijo imtuvas – už puikias žinias

Lapkričio mėnesį prasidėjo projekto „Bibliotekos pažangai" akcija, skirta vyresnio amžiaus žmonėms, „Esenjoras.lt". Senjorai buvo kviečiami dalyvauti žaidime „Tūkstantmečio senjoras" ir pademonstruoti savo gebėjimą naudotis internetu. Į organizatorių kvietimą atsiliepė daugiau nei 600 žmonių, tarp jų - ir rietaviškė Irena Jurgilienė. Moteris sėkmingai atsakė į testo klausimus ir pateko tarp žaidimo nugalėtojų. Praėjusį penktadienį interneto žinovei Rietavo viešojoje bibliotekoje įteiktas prizas - radijo imtuvas. Nudžiuginta sėkmės ponia Irena, nieko nelaukusi, įsijungė į kitą konkurso turą.

Atlyginimai mažės ne visiems pedagogams

Sausio 28 dieną posėdžiavo Rietavo savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas.

Be ilgų diskusijų pritarta visiems klausimams

Sausio 29 dieną Rietavo savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinės paramos komiteto nariai apsvarstė 10 klausimų.

Padėties be išeities nebūna

Žurnalistų dėmesį į virš kelio pavojingai pasvirusį medį atkreipė Tverų seniūnijoje gyvenantis vyras. „Šis medis kelia pavojų pravažiuojantiems. Ypač grėsmingai atrodo, kai smarkiai sninga ir pučia stiprus vėjas. Ant mano automobilio kartą jau buvo užvirtęs pakelės medis, tad kaskart su baime pravažiuoju pro šią vietą. Kelininkai jau seniai turėjo ko nors imtis pavojui pašalinti", - susistabdęs redakcijos automobilį kelyje link Tverų, Lozorių kaime, kalbėjo tveriškis.

Sužlugusi čiuožyklos idėja

Praėjusios savaitės pabaigoje Rietavo miesto aikštėje buvo mėginama įrengti čiuožyklą. Bandymas nepavyko. Nors kolegos iš kito vietinio laikraščio ir paskleidė žinią apie neva vaikų ir jaunimo džiaugsmui įrengtą ledo aikštelę, vandeniu užlieto ploto net esant geriausiems norams čiuožykla nepavadintum. Visiškas fiasko patirtas, matyt, dėl to, kad prieš imantis darbų nebuvo įvertinta, kiek ši vieta tinkama čiuožyklai.

Konferencija apie kaimo vietovių plėtrą

Sausio 22 dieną Rietave, Oginskių kultūros istorijos muziejuje, vyko konferencija „Rietavo savivaldybės kaimo vietovių plėtros strategijos pristatymas". Dalyvavo kaimo bendruomenių ir valdžios atstovai, verslininkai.

Rietaviškiai per daug išlepę?

Prieš kurį laiką užgeso visos Rietavo parko takelį, vedantį nuo Raudonųjų vartų link ligoninės, apšvietusios lempos. Tie, kurie buvo įpratę eiti šiuo taku, piktinasi. „Taupyti reikia protingai. Galėjo išjungti kas antrą šviestuvą arba palikti nors du: vieną takelio pradžioje, kitą – pabaigoje, o dabar visiškai užtemdė. Reikėtų atsižvelgti į žmonių poreikius“, – kalbėjo į redakciją užėjęs vyriškis.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama