Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

„Grand Prix“

Kovo 27 dieną Kaune, J. Naujalio muzikos gimnazijoje, vyko IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Linksmieji pirštukai". Jį organizuoja Veiverių A. Kučingio muzikos mokykla.

Skambios Rietavo dūdos

Kovo 26-28 dienomis Kauno J. Gruodžio konservatorijoje vyko XVIII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas. Jame dalyvavo ir Rietavo meno mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai Ovidijus Žilius (mokytojas Sigitas Saukalas) ir Jonas Katauskas (mokytojas metodininkas Algimantas Krėpšta).

Kas groja, kas – pavadinimus galvoja

Švietimo, kultūros ir sporto komitete aptarto klausimo dėl pavadinimų suteikimo Rietavo kultūros centro kapelai ir folkloro ansambliui sprendimas Savivaldybės taryboje priimtas tik iš dalies. Patvirtintas vieno kolektyvo pavadinimas - nuo šiol Aidos Liutikienės vadovaujamas folkloro ansamblis vadinsis skambiu „Kadaginio" vardu. Kapela ir toliau liks bevardė, nes jos dalyviai pasipriešino bandomam primesti pavadinimui.

„Į gyvenimą kabinausi savo jėgomis...

Adolfas Vibrys Tveruose gyvena jau daugiau kaip penkiasdešimt metų. Miestelį ir jo gyventojus Adolfas gerai pažįsta, laikui bėgant Tverai tapo jo namais. Trisdešimt metų išdirbęs Tverų kolūkio pirmininku ir visai neseniai, kovo 21 dieną, atšventęs 80 metų jubiliejų vyriškis prisiminė savo vaikystę, jaunystę, nuveiktus darbus, visuomenės pripažinimą. „Sunkiai gyvenau, sunkiai siekiau savo užsibrėžto tikslo, sunkiai dirbau. O visai nieko neužgyvenau, tik Alytaus tipo namą ir jau visai sugadintą sveikatą", - guodėsi tveriškis.

Iš darbo numatoma atleisti 19 darbuotojų

Kovo 25 dieną Rietavo savivaldybės tarybos posėdyje plojimais pritarta mero, tarybos ir Savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 metų veiklos ataskaitoms. Patvirtintos viešosios įstaigos Rietavo pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) praėjusių metų veiklos ir finansinės atskaitomybės ataskaitos. Tiesa, vyr. gydytojos Birutės Kerpienės pasisakymo plojimai nelydėjo - įstaigos vadovė informavo, kad iš darbo planuojama atleisti apie 19 darbuotojų.

Daugiausia abiturientai rinkosi istorijos egzaminą

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje ir Tverų vidurinėje mokykloje šiemet brandos egzaminus laikys 115 abiturientų ir 1 eksternas (99 gimnazistai ir 16 Tverų mokyklos mokinių).

Rietaviškiams nesiseka išsireikalauti papildomos pėsčiųjų perėjos Plungės gatvėje

Rietavo savivaldybės taryba ir Rietavo policijos komisariatas gavo šešiasdešimt aštuonių savivaldybės gyventojų prašymą dėl pėsčiųjų perėjos įrengimo Plungės gatvėje, ties parduotuve „Dangė". Miesto centre parduotuvės išsidėsčiusios abipus gatvės, tad žmonių judėjimas iš vienos pusės į kitą šioje vietoje gana didelis. Po prašymu pasirašę miesto ir aplinkinių kaimų gyventojai tikino, kad perėjų, esančių ties „Maxima" ir gaisrine, nepakanka norint užtikrinti pėsčiųjų saugumą Rietave.

Kūrybos ugnis užgesinta, kad įsižiebtų kitąmet

Penktadienį vyko „Teatro dienų Rietave-2010" uždarymas. Visą savaitę scenoje šeimininkavę aktoriai ir aktoriukai atsisveikino iki kitų metų, kad vėl galėtų statyti naujus spektaklius, kurie taip džiugina rietaviškių akis ir širdis.

Išgražėjusi biblioteka jau laukia skaitytojų

Ketvirtadienio popietę iškilmingai atidaryta po renovacijos neatpažįstamai pasikeitusi Rietavo viešoji biblioteka. Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo įstaigos direktorė Nijolė Krajinienė ir Savivaldybės meras Antanas Černeckis.

„Lutučiukų“ klubo nariai Žemės dieną šventė Kaune

Kovo 20-oji - Pasaulinė Žemės diena! Ją šiemet jaunųjų miškininkų būrelio „Giliukas" nariai su vadove pradinių klasių mokytoja Elena Gedminiene sutiko kitaip - dalyvavo respublikinėje „Lutučiukų" klubo šventėje.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama