Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Tarptautinė savaitė Žemaitijos kolegijoje

Gegužės 10-14 dienomis Žemaitijos kolegija organizavo tradicinę tarptautinę savaitę „Tarpkultūrinis dialogas-2010", kurioje dalyvavo svečiai iš Čekijos, Turkijos ir Italijos universitetų ir aukštųjų mokyklų partnerių pagal Mokymosi visą gyvenimą ERASMUS programą. Deja, dėl išsiveržusio Islandijos vulkano sukeltų nepatogumų nesulaukėme Portugalijos atstovų.

Paminėjo Motinos dieną

Gegužės 14-ąją vyko draugijos „Motulės delnuos" organizuotas renginys, skirtas Motinos dienai paminėti. Praėjusiais metais šia proga daugiavaikės motinos linksminosi Tverų kultūros namuose, šiemet susirinkta Medingėnuose. Tačiau, kad ir kur bevyktų šventė, jos sėkmę lemia dalyvių nuotaika ir energija, o moterims, užauginusioms po būrį vaikų, gebėjimo džiaugtis gyvenimu netrūksta.

Žemaitijos kolegija – geriausių kolegijų penketuke

Lietuvos kolegijų reitinge, kurį su valstybinių universitetų reitingu šiemet sudarė Demokratinės politikos institutas, iš viso įvertinta 21 kolegija. Jos reitinguotos pagal tris kriterijų grupes: studijas, valdymą ir reputaciją. Žemaitijos kolegija užėmė ketvirtąją vietą.

Mokykloje atkurtas istorijos muziejus

Gegužės 12 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje atidarytas istorijos muziejus, kuris anksčiau veikė vadovaujamas Laimos Petruškevičienės. Muziejų atkūrus, istorijos vadove paskirta lietuvių kalbos mokytoja Inga Litvinienė.

Brangiausia paslauga – bendras kūno masažas

Gegužės 13 dieną Savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinės paramos komiteto posėdyje kalbėta apie Rietavo socialinių paslaugų centro įkainius.

Pakelės šienaujamos tik prieš rudeninę kelių apžiūrą

Gegužės 18 dieną Rietavo savivaldybėje vyko seniūnų pasitarimas. Aptarti aktualiausi klausimai: kalbėta apie artėjančią sodybų apžiūrą, nelegalius lobių ieškotojus, vietų bendriems šiukšlių konteineriams parinkimą.

Bus galima išsinuomoti bibliotekos patalpas

Gegužės 13 dieną Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai nusprendė Savivaldybės tarybai teikti klausimą dėl Rietavo savivaldybės nekilnojamojo turto kultūros paveldo vertinimo tarybos sudarymo ir nuostatų tvirtinimo. Aptartas klausimas dėl Rietavo viešosios bibliotekos patalpų nuomos įkainių. Tarybai bus teikiamos ir 2009 metų kultūros įstaigų ataskaitos, kurias komitete vadovai trumpai pristatė.

Kolegija pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Gegužės 13 dieną buvo pasirašyta Žemaitijos kolegijos ir Mykolo Romerio universiteto bendradarbiavimo sutartis.

Tverų dienos centras – užuovėja vaikams

Viešoji įstaiga Tverų dienos centras gyvuoja treti metai. Šiuo metu centrą lanko 20 vaikų iš šešių socialinės rizikos ir daugiavaikių šeimų. „Vaikai noriai po pamokų ateina į centrą: čia žaidžia, piešia, pavalgo, nusiprausia, pasikalba, ruošia pamokas. Dienos centre suteikiamos visos vaikui reikalingos paslaugos", - teigė įstaigos direktorė Violeta Baubkuvienė.

„Pasveikinkim vieni kitus...“

Penktadienį Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija minėjo penkerių metų sukaktį. Kartu su gimnazijos bendruomene jubiliejiniame renginyje dalyvavo ir svečiai - Savivaldybės meras Antanas Černeckis, Lidija Rėkašienė ir jos vadovaujami Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai.
Šventės vedėjai Viktorijai Paulauskienei pakvietus: „Pasveikinkim vieni kitus...", linkėjimai, padėkos ir sveikinimai pasipylė lyg iš gausybės rago.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama