Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Naikinamas Rietavo policijos komisariatas?

„Rietavo žemės" redakciją pasiekė informacija, kad Rietavo policijos komisariato laukia didelės permainos. Valstybės tarnybos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos specialistai pateikė pasiūlymų, kaip efektyviau ir racionaliau pertvarkyti policijos struktūrą. Vienas iš jų - keleto savivaldybių policijos komisariatus performuoti į policijos nuovadas.

Daržų gatvėje siautė vagys

Kovo 3 dieną Rietavo policijos komisariate užregistruoti trijų rietaviškių, kurių automobiliai nukentėjo nuo vagių, pareiškimai.

Pelaitiškei loterijoje pasisekė pirmą kartą

Atsiimti laimėto prizo - 100 litų vertės čekio - Pelaičių kaimo gyventoja Rima Vanagienė į „Rietavo žemės" redakciją užsuko su vyru ir dukra. Moteris pirmą kartą metams užsiprenumeravo mūsų laikraštį ir laimėjo vertingą prizą.

Vieni kitiems pretenzijų nebeturi

Vasario 26 dieną Savivaldybėje, administracijos direktoriaus kabinete, pasikalbėti susėdo V. Bėliauskienės transporto paslaugų įmonės savininkė Virginija Bėliauskienė, Tverų seniūnas Antanas Zalepūgas ir Rietavo savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas. Kalba sukosi apie kelių valymą ir tarpusavio susikalbėjimą sprendžiant iškilusias problemas.

Planuoja „išsiraityti“ su turimomis lėšomis

Praėjusių metų pradžioje Rietavo miesto seniūnas Jurgis Baltrimas svajojo apie naują, dažais kvepiantį traktorių su modernia sniego valymo įranga. Laikui einant, svajonė pamažu tolo, kol galiausiai ištirpo kartu su optimistiniu biudžetu. Šiemet seniūnijos vadovas nebekuria iliuzijų. „Svarbiausia - kaip nors „išsiraityti" su turimomis lėšomis. Jokių pirkimų neplanuoju ir didelių planų nekuriu", - sako miesto šeimininkas.

Nustatyta 12 kelių eismo taisyklių pažeidėjų

Siekiant sumažinti eismo įvykių pasekmes, Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) iniciatyva vasario 15-21 dienomis Europos šalyse buvo vykdoma saugos diržų naudojimo kontrolės akcija.

Gimnazijoje lankėsi „Geležinio vilko“ bataliono vadas

Penktadienio popietę Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje susitikimas su pulkininku leitenantu Alvydu Šiupariu buvo itin malonus. Gimnazistai įdėmiai klausėsi karininko pasakojimo apie Afganistane vykdytą misiją.

Muziejuje – kretingiškių dailininkų paroda

Vasario 12 dieną Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje atidaryta Kretingos meno klubo „Pinx" narių tapybos darbų paroda.

Vežėjo ir Tverų seniūnijos konfliktą greičiausiai išspręs pavasaris

Ankstų pirmadienio rytą į „Rietavo žemės“ redakciją paskambino V. Bėliauskienės transporto paslaugų įmonei, kuri Rietavo savivaldybėje atsakinga už vaikų vežimą į mokyklą, atstovaujantis Admontas Bėliauskas. „Nenuvežėm šiandien mokinių į Tverų vidurinę mokyklą. Seniūnas nepasirūpino, kad keliai būtų išvažiuojami. Šeštadienį skambinau Savivaldybės administracijos direktoriui, priminiau, kad kelius reikia nuvalyti. Pirmadienį, surinkęs tik dalį mokinių, pakeliui į mokyklą autobusas ir vėl įklimpo. Mokinių tėvai pyksta. Net nežinau, ką daryti – nesusišnekam su A. Zalepūgu“, – piktinosi vyriškis.

Rietaviškiai nuo pandeminio gripo nesiskiepija

Neseniai praūžusi gripo epidemija Lietuvoje ne vienam sukėlė paniką dėl kiaulių gripo. Visoje šalyje nuo naujojo viruso AH1N1 mirė 23 gyventojai. Tačiau valstybė vakcinos dozių nuo pandeminio gripo įsigijo tik po Naujųjų metų, kai žmonių sergamumas smarkiai sumažėjo. Telšių apskričiai buvo skirta 1 350 vakcinos dozių nuo pandeminio gripo. Iš šito skaičiaus pasiskiepijusių - vos 51 apskrities gyventojas (iš jų - 31 sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas).

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama