Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Sovų sūnus Ričardas – pirmasis 2010-ųjų savivaldybės naujagimis

Ričardas Sova - pirmasis šiais metais gimęs Rietavo savivaldybės gyventojas. Mažylis pasaulį išvydo sausio 1 dieną. Iš karto po švenčių tėvai užregistravo sūnų Civilinės metrikacijos skyriuje. Sužinoję apie pirmąjį šių metų naujagimį, aplankyti Rasos ir Nerijaus Sovų šeimos neskubėjome: leidome mažyliui šiek tiek ūgtelėti, mamai sustiprėti ir tik tada įsiprašėme į svečius.

Nemalonumai per „Šnekorių“

Praėjusią savaitę, sprendžiant iš policijos pateiktų pranešimų, savivaldybėje buvo gana ramu. Tik artėjant savaitgaliui, penktadienį, gyventojams daugiau prireikė pareigūnų pagalbos.

Rietavo savivaldybės gyventojai jaučiasi saugūs

Rietavo policijos komisariate vykusiame 2009 metų ataskaitiniame susirinkime buvo pateikta Telšių apskrities gyventojų apklausa apie policijos darbą. Tyrimas atliktas Telšių vyriausiojo policijos komisariato užsakymu.

Praėjusiais metais daugiausia buvo vagysčių

Sausio 20 dieną Rietavo policijos komisariate vyko 2009 metų veiklos ataskaitinis susirinkimas. Dalyvavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, Plungės rajono apylinkės prokuratūros vyr. prokurorė Irena Dačkauskienė, Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, parapijos klebonas Antanas Gutkauskas, Tverų, Daugėdų, Medingėnų, Rietavo miesto seniūnai, policijos pareigūnai.

Antkainis mokyklų valgyklose gali kilti dar kartą

Į redakciją paskambinusi moteris piktinosi dėl šoktelėjusių maisto kainų Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos valgykloje. „Mūsų šeimoje trys vaikai, du - mokyklinio amžiaus. Sūnų pietums mokykloje kasdien skirdavome šešis litus - po tris kiekvienam. Po žiemos atostogų maistas valgykloje pabrango. Dabar vaikų pietūs kasdien atsieina 9 litus. Mūsų šeimos biudžetui tai labai daug. Negaliu suprasti, kodėl šiuo metu, kai visiems taip sunku, priimtas drastiškas sprendimas branginti maistą mokyklose. Ar Savivaldybės tarybos nariai nesupranta, kad sunkmetis? O gal jiems vis viena, pavalgę ar alkani vaikai pamokose sėdi?" - kalbėjo daugiavaikės šeimos mama. Šis rietaviškės skambutis paskatino susitikti su gimnazijos direktore Regina Litviniene ir pasidomėti, kaip iš tiesų laikosi mokyklos valgykla, ar sekant kaimyninių savivaldybių pavyzdžiu nesiruošiama mokinių maitinimo atiduoti į privačias rankas.

Palaikykite savo komandas

Baigėsi antrasis Rietavo savivaldybės krepšinio pirmenybių turas. Paaiškėjo B lygos nugalėtojai ir prizininkai. Lygiai taškų, po 18, surinko komandos „Vatušiai" ir „SK Smūgis". Dėl geresnio tarpusavio žaistų rungtynių taškų santykio teisę lipti ant aukščiausios nugalėtojų pakylos iškovojo „Vatušių" komanda. „SK Smūgiui" atiteko sidabro medaliai. Trečiąją vietą su 17 taškų užėmė Tverų vidurinės mokyklos krepšininkai.

Prisiminė laisvės gynėjus

Rietavo viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje surengta popietė vaikams „Kas gi ta Sausio 13-oji?"

Bėglys grąžintas į mokyklą

Pirmadienio pavakare sankryžoje šalia autobusų stoties pravažiuojančius automobilius stabdė nedidelio ūgio, tamsiai apsirengęs paauglys. Buvo ką tik pasibaigusi darbo diena, lauke temo. Kryžkalnio kryptimi važiuojančių mašinų netrūko, tačiau sustoti šaltyje stovinčiam keliauninkui niekas neskubėjo. Pamačiusi mokyklinio amžiaus vaikinuką, pirmiausia pagalvojau: vaikas po pamokų užtruko mieste ir mėgina grįžti į Labardžius ar kitą netolimą kaimą. Neslėpsiu, šmėstelėjo mintis ir apie tai, kad galbūt matau iš namų pabėgusį berniuką.

Rietave – stiklo paroda

Sausio 8 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos valgykloje pristatyta varniškių neformalios jaunimo grupės „S" projekto „Švarus kaip stiklas" paroda.

Mokestis už šiukšles nesikeis

Sausio 14 dieną sušauktame neeiliniame Rietavo savivaldybės tarybos posėdyje patvirtinti vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatai. Džiugi žinia rietaviškiams - mokestis už šiukšles nekils.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama