Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Žuvo automagistralėje

Balandžio 2-osios vakare, apie 22 val., automagistralėje žuvo Rietavo savivaldybės gyventojas.

„Darbas ir yra šventė... “

Tveruose lankėmės prieš pat Velykas. Švarios gatvės, sutvarkyta sodybų aplinka bylojo - tveriškiai pasiruošę sutikti gražiausią pavasario šventę. Puiki nuotaika vyravo ir pačioje seniūnijoje: keldamas linksmą šurmulį reikalus tvarkė bendruomenės pirmininkas Alvidas Mickus, smagiai šypsojosi tądien gimtadienį šventęs apylinkės inspektorius Aurimas Puidokas, juokas pasigirsdavo tai iš vieno, tai iš kito kabineto - tikras pavasaris. Gerai nusiteikusį radome ir Tverų seniūnijos vadovą Antaną Zalepūgą. Jis mielai papasakojo apie šiais metais planuojamus darbus, gyventojų laukiančius džiaugsmus ir rūpesčius.

Dviratis moteriai – pagrindinė susisiekimo priemonė

Balandžio 7-oji - Pasaulinė sveikatos diena. Vieni žmonės sveikai maitinasi, kiti daug sportuoja ir kitaip puoselėja savo sveikatą, o Elena Meškauskienė, gyvenanti Rietavo savivaldybėje, Alko kaime, jau daugelį metų važinėja dviračiu. „Tyras oras ir gera mankšta - geriausias vaistas nuo visų ligų", - sakė moteris.

Ruošiamasi ir padirbėti, ir pasilinksminti...

Balandžio 17 dieną Lietuvoje organizuojama akcija „Darom 2010". Dalyvauti švarinant savo kraštą kviečiami ir Rietavo savivaldybės gyventojai. 2009 metų pavasarį rietaviškiai buvo itin aktyvūs - aplinkos tvarkymo talkose dalyvavo apie 900 žmonių, surinkta 16,54 tonos šiukšlių.

Gimė perpus mažiau nei mir

Rietavo savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus pateikti statistikos duomenys nedžiugina: per pirmuosius tris šių metų mėnesius įregistruotos 35 mirtys ir perpus mažiau - 17 - gimimų.

Gyventojai džiaugiasi Rietavo miestu

Po Antrojo pasaulinio karo Rietavas tapo rajono centru. 1963 metais buvo prijungtas prie Plungės rajono, o 2000 metais buvo įkurta Rietavo savivaldybė. Šiemet Savivaldybė minės dešimties metų jubiliejų. Pasiteiravome miesto gatvėse sutiktų žmonių, kuriuo laikotarpiu gyventi jiems buvo geriau? Ar kas nors, jų nuomone, pasikeitė įkūrus Rietavo savivaldybę? Kokius darbus pamiršo ar ateityje turėtų padaryti?

„Karo ir pokario vaizdai kasdien stovi prieš akis“

Antanas Galminas nuo jaunystės pasižymėjo aktyvia visuomenine veikla. Linksmas ir visų mėgstamas tveriškis visai neseniai, kovo 24 dieną, atšventė 90 metų jubiliejų. Garbingo amžiaus vyriškis visada stengėsi dalyvauti visuomeninėje veikloje: giedojo bažnyčios chore, dainavo kultūros namuose, buvo aktyviausias vakaronių dalyvis ir bibliotekos skaitytojas. Gražūs išgyvenimai ir prisiminimai glosto Antano širdį, tačiau jaunystėje, karo ir pokario metais, buvo ypač sunkus laikas.

„Grand Prix“

Kovo 27 dieną Kaune, J. Naujalio muzikos gimnazijoje, vyko IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Linksmieji pirštukai". Jį organizuoja Veiverių A. Kučingio muzikos mokykla.

Skambios Rietavo dūdos

Kovo 26-28 dienomis Kauno J. Gruodžio konservatorijoje vyko XVIII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas. Jame dalyvavo ir Rietavo meno mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai Ovidijus Žilius (mokytojas Sigitas Saukalas) ir Jonas Katauskas (mokytojas metodininkas Algimantas Krėpšta).

Kas groja, kas – pavadinimus galvoja

Švietimo, kultūros ir sporto komitete aptarto klausimo dėl pavadinimų suteikimo Rietavo kultūros centro kapelai ir folkloro ansambliui sprendimas Savivaldybės taryboje priimtas tik iš dalies. Patvirtintas vieno kolektyvo pavadinimas - nuo šiol Aidos Liutikienės vadovaujamas folkloro ansamblis vadinsis skambiu „Kadaginio" vardu. Kapela ir toliau liks bevardė, nes jos dalyviai pasipriešino bandomam primesti pavadinimui.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama