Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Baigti renovacijos darbai

Prieš šešis mėnesius prasidėję pastatų Rietave, Oginskių g. 10 ir Plungės g. 19, renovacijos darbai jau baigti. Vasario 18-19 dienomis Statinio pripažinimo tinkamu naudoti komisijos apžiūrėjo statybininkų darbą ir abu pastatus pripažino tinkamais eksploatuoti.

Komitete – karštos diskusijos dėl rietaviškių tarmės

Kovo 9 dieną Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdyje kilo karštos diskusijos dėl Rietavo kultūros centro kolektyvams siūlomų suteikti pavadinimų: folkloro ansambliui - „Kadaginis", kapelai - „Reitaava mozėkonta". Mat numatoma balandžio 17 dieną kultūros centre surengti šventę, per kurią ir vyks kolektyvų vardinės.

„Kaip niekada laisva...“

Du dešimtmečiai praėjo nuo 1990 metų kovo 11-osios, kai Lietuva antrą kartą paskelbė pasauliui norinti būti laisva ir nepriklausoma. Šią svarbią tautai sukaktį kartu su visa Lietuva ketvirtadienį minėjo ir šventiškai nusiteikę rietaviškiai.

Sukčiams vis dar pavyksta rasti patiklių žmonių

Rietavo policijos komisariato (PK) pareigūnai informuoja, kad šiuo metu padaugėjo atvejų, kai bandoma apgauti savivaldybės gyventojus pranešant jiems apie kokį nors laimėjimą arba į eismo įvykį ar kitokią nelaimę patekusį giminaitį ir išvilioti iš jų nemažas pinigų sumas neva į bėdą pakliuvusiems artimiesiems išgelbėti nuo atsakomybės.

Fotoalbumo „Didžioji Lietuva“ pristatymas Rietave

Kovo 5 dieną Oginskių kultūros istorijos muziejuje Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė pristatė rietaviškiams albumo „Didžioji Lietuva" fotografijų parodą. Renginys skirtas Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtosioms metinėms.

Nudžiugins marčią arba anūką

Laikraščio prenumeratos loterija - puiki proga laimėti ką nors vertingo ir malonaus. „Rietavo žemės" skaitytojas Vaclovas Saudargas, sužinojęs, koks prizas jam atiteko, iš karto nusprendė: masažas bus maloni dovana kam nors iš artimųjų.

Kaziuko mugėje – mažieji amatininkai

Kiekvieną pavasarį Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos ketvirtokai mokyklos koridoriuose ruošia prekystalius ir dėlioja prekes. Kaziuko mugė gimnazijoje jau seniai tapo tradicine ir linksma švente.

Į kitą etapą pateko du rietaviškiai

Vasario 19 dieną Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje vyko XVIII Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso Klaipėdos regiono muzikos ir meno mokyklų zoninis turas. Jame dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Klaipėdos, Tauragės, Šilalės, Kretingos, Palangos, Plungės, Telšių, Šilutės, Gargždų meno ir muzikos mokyklų ir, žinoma, iš Rietavo.

D. Žiliūtė traukiasi iš didžiojo sporto

D. Žiliūtė su dukrele Ilarija

Praėjusių metų lapkričio mėnesį spaudoje pasirodžiusi informacija apie dviratininkės Dianos Žiliūtės pasitraukimą iš didžiojo sporto nepasitvirtino. Šiomis dienomis ir vėl skelbiama, kad garsi rietaviškė dėl ligos nutarė baigti profesionalios sportininkės karjerą ir ruošiasi tapti „Safi-Pasta-Zara" komandos trenere. Neturėdami galimybės pakalbinti Italijoje gyvenančios dviratininkės, susitikome su jos mama Galina Žiliene. Moteris mielai mums papasakojo apie dukters apsisprendimą.

Mero taurę išsivežė Pagėgių tinklininkai

Vasario 27 dieną vyko tinklinio turnyras Rietavo savivaldybės mero taurei laimėti. Jubiliejiniame - 10-ajame - turnyre dalyvavo dešimt tinklininkų komandų.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama