Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Rietave

Pritarė paskolos ėmimui

Sausio 8 dieną posėdžiavęs Rietavo savivaldybės tarybos Finansų ir ekonomikos komitetas pritarė ilgalaikės paskolos paėmimui.

„Muzika yra visas mano gyvenimas“

Tveruose gyvenantis Vincas Barkauskas yra vietinių gerbiamas ir mylimas muzikantas. Jis daug metų dirba miestelio vidurinėje mokykloje muzikos mokytoju, taip pat vadovauja bažnyčios chorui, groja vargonais, padeda dainas išmokti kultūros namų moterų ansambliui. Atsitikus nelaimei, vyriškis visada skuba padėti, kaip pats sako, nemoka atsisakyti.

Svajonių namui – metai

Beveik prieš metus, sausio 15 dieną, naudoti buvo atiduotas socialiniam būstui skirtas Palangos gatvės 26-asis namas. Anksčiau Rietavo miškų urėdijai priklausęs nebaigtas statyti pastatas po rekonstrukcijos virto moderniu, geotermiškai šildomu daugiabučiu. Vieni rietaviškiai džiaugėsi, kad nors kelioms vargingai gyvenančioms šeimoms bus pagerintos gyvenamojo būsto sąlygos, kiti, baimindamiesi, kad namas virs nauja landyne, o mokesčiai už nuomą ir buto šildymą socialiai remiamus žmones įklampins į dar didesnį vargą, neslėpė savo skeptiško nusiteikimo. Praėję metai parodė, kad teisūs buvo optimistai: raktus nuo butų svajonių name gavusios šeimos tvarkosi tinkamai ir, pasak seniūno Jurgio Baltrimo, didesnių rūpesčių jį eksploatuojančiai miesto seniūnijai nekelia.

Globojama mergaitė moteriai tapo kaip duktė

Tverų seniūnijoje, Panavadžio kaime, gyvenanti Ingrida Šarkauskaitė jau penktus metus globoja mergaitę. Už gerumą, motinišką meilę ir atsidavimą globojant tėvų meilės netekusį vaiką I. Šarkauskaitei per advento vakarą buvo įteiktas padėkos raštas ir išgraviruotas suvenyras.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama