Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Naujienos » Naudinga žinoti » Oukitel k10000 – telefonas su talpiausia pasaulyje baterija

Oukitel k10000 – telefonas su talpiausia pasaulyje baterija

Pavargote krauti telefoną, kada baterija nusenka visiškai netinkamu metu? Jums tikrai patiks oukitel k10000 telefonas, kurio baterija šiuo metu yra talpiausia. Visiškai įkrauta baterija gali laikyti maždaug 10-15 dienų, todėl galėsite pamiršti nemalonumus, kuriuos sukelia visiškai ne laiku išsikrovusi baterija. Ir tai, žinoma, nėra vienintelis šio telefono privalumas.

Originalus telefono dizainas
Jei vertinate išskirtinumą, jus tikrai nudžiugins oukitel k10000 telefono dizainas, kuris tikrai skiriasi nuo kitų telefonų modelių. Telefonas yra šešiakampio formos, todėl jį malonu ir patogu pasiimti į ranką. Taip pat svarbu yra tai, kad ši išskirtinė telefono forma didina atsparumą smūgiams. Telefono korpusas yra pagamintas iš plieno, todėl jis yra tikrai tvirtas ir ilgaamžis.
Telefono įkrovimas
Palanku yra tai, kad šiuo įrenginiu galėsite įkrauti ir kitus telefonus. Draugui išsikrovė telefono baterija? Tai tikrai nėra bėda, nes jūs jam galėsite pagelbėti. Net ir visiškai įkrovus kitą telefoną, oukitel k10000 vis dar turės apie 10 procentų baterijos energijos. Šio telefono komplekte rasite ir nešiojamąjį įkroviklį, kuriuo pasinaudoti galėsite bet kokioje situacijoje. Kraunant bateriją įprastu krovikliu, ji bus įkraunama per tris su puse valandos, ir maždaug dvi savaites tuo jums nebereikės rūpintis.
Kokybiškas vaizdas
1280x720 rezoliucija užtikrins, kad ekrano vaizdas bus tikrai ryškus, o nuotraukose užfiksuotos akimirkos tikrai džiugins akį. Vaizdas telefono ekrane atrodys labai tikroviškai, o didelis ekrano kontrastingumas leis be jokio vargo naudotis telefonu net ir esant labai ryškiam apšvietimui. Didelis telefono ekranas (jis sudaro net 86 procentus viso telefono dydžio) leis jums mėgautis žiūrint nuotraukas ar video vaizdelius.
Modernus ir paprastas valdymas
Taip pat svarbu paminėti, kad telefono valdymas yra labai modernus, tačiau kartu labai paprastas. Nė nepajusite, kaip greitai priprasite prie šio įrenginio, ir, tikėtina, kad nenorėsite jo keisti į jokį kitą. Didelis funkcijų pasirinkimas leis atrasti pačias svarbiausias, kuriomis galėsite naudotis kasdien. Galėsite apsaugoti savo telefono duomenis, ir tam tikrai nereikės daug pastangų.
Susidomėjote? Turime jus nudžiuginti, kad oukitel k10000 telefono kaina taip pat yra labai palanki, ir, priklausomai nuo pasirinktos prekybos vietos, įrenginys gali kainuoti apie 250-300 eurų.
Oukitel k10000 it kitus išmaniuosius telefonus su ypač talpiomis baterijomis galite įsigyti internetinėje parduotuvėje lektro.lt

« Atgal

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama