Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Naudinga žinoti

Chro­mas ga­li pa­dė­ti įveik­ti nu­tu­ki­mą

Ne­se­niai įro­dy­ta, kad kas­dien var­to­ja­mas mik­ro­ele­men­to chro­mo pa­pil­das su­ma­ži­na su­var­to­ja­mo mais­to kie­kį, al­kio jaus­mą ir no­rą rie­biai pa­val­gy­ti.

Greitieji kreditai internetu: kur ieškoti atsakymų į svarbiausius klausimus?

Kai žmogus pirmą kartą ruošiasi pirkti vieną ar kitą prekę arba pasinaudoti kokia nors paslauga, savaime suprantama, jis nori turėti kuo daugiau informacijos. Šiandien, kai 21 amžius yra vadinamas informaciniu, jokiais būdais negalima skųstis informacijos stygiumi – jos yra labai daug, tereikia žinoti, kur ir kaip jos ieškoti. Taigi, nesvarbu, kokia prekė ar paslauga jus bedomintų, informacijos apie tikrai rasite daug, jei tik žinosite, kur jos ieškoti. Na, o kaip jos ieškoti reikėtų tokiu atveju, kuomet jus dominanti paslauga yra greitieji kreditai internetu? Egzistuoja ne vienas šaltinis ir juos visus netrukus aptarsime.

Lietuvos krepšinio rinktinės treneriai jau tiesia pergalių kelią

Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.

Lego: kokiais atvejais tai yra puiki dovana?

Lego – tai visiems gerai žinomas, jau ne vienerius metus gaminamas konstruktorius, be kurio didžioji dalis pasaulio vaikų šiandien jau tiesiog nebeįsivaizduoja savo gyvenimo. Tačiau bene esminis dalykas tas, jog šiuos konstruktorius gaminanti kompanija bent kelis kartus per metus pasiūlo naujovių, tad jos gali tapti puikiomis dovanomis net ir tiems vaikams, kurie turi jau ne po vieną Lego komplektą. Na, o kokios progomis šie konstruktoriai gali tapti puikiomis dovanomis?

Skaudžios gaisrų pasekmės – nudegimai

Vien šiemet gaisruose buvo traumuoti 56 žmonės (pernai – 44). Štai vasario 26 d. Ignalinoje, Ligoninės gatvėje, dėl neatsargaus rūkymo užsidegė 1934 m. gimusio vyro drabužiai. Jis smarkiai apdegė veidą, krūtinę ir pilvą.

Ar pigu yra nusipirkti naują namą, o gal verčiau jį pasistatyti?

Kai ateina poreikis turėti nuosavą namą, visada kyla klausimas, ar pigu yra jį nusipirkti. O gal geriau tiesiog pasistatyti naujai? Tiems, kuriems patinka mintis, kad namą galima pasistatyti nuo nulio, pagal visus savo poreikius, vienintelė išeitis yra imti ir tai padaryti. Kai kuriais atvejais, namų statybos yra finansiškai pigu, kol išlaidos yra griežtai kontroliuojamos. Tačiau dauguma žmonių namo įsigijimą laiko protingesniu dalyku.

Danijoje atlikti tyrimai atveria kelią naujiems širdies gydymo būdams

Ar įmanoma apsaugoti širdies ligomis sergančius pacientus nuo ankstyvos mirties, padidinus energijos gamybą širdies raumenyje? Neseniai paskelbto tarptautinio tyrimo, kuriam vadovavo Danijos tyrėjai, rezultatai palaiko šią naują strategiją.

Per ma­žas D vi­ta­mi­no kie­kis yra mir­ti­nai pa­vo­jin­gas

Da­ni­jos moks­li­nin­kai nu­sta­tė ry­šį tarp per ma­žo D vi­ta­mi­no kie­kio krau­jy­je ir pa­di­dė­ju­sios anks­ty­vos mir­ties ri­zi­kos. To­kia ne­ri­mą ke­lian­ti iš­va­da bu­vo pa­skelb­ta žur­na­le „Bri­tish Me­di­cal Jour­nal“.

Rogės vaikams: į ką atsižvelgti jas perkant?

Ar dar pamenate vaikystės laikus, kai kiekvieną žiemą pats didžiausias malonumas buvo važinėtis rogutėmis? Šiuolaikiniai vaikai yra pasikeitę ir mieliau renkasi kompiuterinius žaidimus, nei žiemos pramogas kieme. Tačiau yra džiugu, kad vis dėlto rogės vis dar yra gana populiarios ir ant kalnelių dar galima išvysti nemažai vaikų, kurie jomis važinėjasi. Taip pat rogės yra labai gera keliavimo priemonė. Nebūtina vaiką vežti vežimu – galima įsodinti į roges. Didesni vaikai jau nebesodinami į vežimėlius, tačiau galima juos pavežioti rogėmis. Jiems tokia kelionė yra tikrai labai smagi.

Rie­ta­viš­kiai pa­tys pri­ims spren­di­mus dėl pa­sko­lų iš­da­vi­mo

Kre­di­to uni­jos „Ger­man­to lo­bis“ Rie­ta­vo fi­lia­las žen­gė reikš­min­gą žings­nį sie­kiant pri­ar­tin­ti kre­di­ta­vi­mo pa­slau­gas Rie­ta­vo ūki­nin­kams, ver­sli­nin­kams ir vi­siems žmo­nėms. Tam tiks­lui bu­vo su­for­muo­tas pa­ta­ria­ma­sis pa­sko­lų ko­mi­te­tas. Jis tu­ri dvi­gu­bą reikš­mę: visų pirma – pri­ar­tin­ti kre­di­ta­vi­mą prie Rie­ta­vo žmo­nių ir puo­se­lė­ti skaid­rų ir at­sa­kin­gą kre­di­ta­vi­mą.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama