Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Naudinga žinoti

Oukitel k10000 – telefonas su talpiausia pasaulyje baterija

Pavargote krauti telefoną, kada baterija nusenka visiškai netinkamu metu? Jums tikrai patiks oukitel k10000 telefonas, kurio baterija šiuo metu yra talpiausia. Visiškai įkrauta baterija gali laikyti maždaug 10-15 dienų, todėl galėsite pamiršti nemalonumus, kuriuos sukelia visiškai ne laiku išsikrovusi baterija. Ir tai, žinoma, nėra vienintelis šio telefono privalumas.

Vo­kie­čių ty­ri­mas: Vi­ta­mi­nas D pa­de­da Jums iš­gy­ven­ti

Di­de­lia­me ty­ri­me, ku­ria­me da­ly­va­vo vi­du­ti­nio ir vy­res­nio am­žiaus vo­kie­čiai, bu­vo nu­sta­ty­ta, kad tiems, ku­rių or­ga­niz­me bu­vo ypač ma­žai vi­ta­mi­no D, grė­sė ge­ro­kai di­des­nis pa­vo­jus mir­ti nuo vė­žio, šir­dies ir krau­ja­gys­lių li­gų bei kvė­pa­vi­mo ne­ga­la­vi­mų.

Ką privalote žinoti norėdami sėkmingo vedybinio gyvenimo?

Ne visos užmegztos pažintys perauga į rimtus santykius, tačiau jei nutiko taip, kad žengėte svarbų žingsnį ir planuojate tuoktis, turite žinoti, kad sėkminga santuoka visada reikalauja pastangų. Deja, šiandien skyrybų skaičius yra tikrai nemažas. Statistika rodo, kad Lietuvoje santuoka vidutiniškai trunka 13 metų, taigi, norint tikrai sėkmingos santuokos, svarbu šiek tiek pasistengti.

Medinių terasų įrengimas patogiai rekreacinei zonai

Norint patogiai įsirengti namus ir jų aplinką neužtenka vien šalia namo užsisodinti veją ir pasistatyti kepsninę. Siekiantiems daugiau komforto siūlomos terasos. Kurios ne tik sukuria patogumą, vietą, kur pailsėti, bet dažnai tampa ir išeitimi esant nepatogiam reljefui. Terasos atlieka tiek funkcinę - namo erdvės praplėtimo - paskirtį, bet ir kuria rekreacinę zoną, kurioje galima ilsėtis, semtis kūrybinių idėjų ir stebėti gamtą, jei tik turite tam galimybę.

Kompiuterių ir kitos kompiuterinės technikos remontas

Šiomis dienomis kompiuteris yra neatsiejamas nuo mūsų kasdienybės, todėl jis privalo tinkamai funkcionuoti, kad nekeltų daugiau rūpesčių nei naudos. Kompiuterį reikia tinkamai prižiūrėti: laiku atlikti profilaktinius darbus, tokius kaip: dulkių valymą, termopastos keitimą, tvarkyklių (drivers) atnaujinimą ir skenavimą nuo virusų.

Bernvakario organizavimas - pasilinksminkite draugų apsupty

Bernvakarių tradicija jau įsišaknijo Lietuvoje. Dar prieš dešimt metų priešvestuvinis vyrų pašėliojimas nebuvo suprantamas, kaip pilnas nuotykių organizuotas vakaras ir iššūkių greit vesti ketinančiam draugui. Tačiau dabar be tokios pramogos neįsivaizduojamos nei vienos vestuvės.

Dovanos rinkimas - sunkus uždavinys?

Kokią dovaną galima pavadinti puikia? Nusakyti žodžiais išties sudėtinga, bet jeigu prieš įteikdami ją turite įveikti savo vidinį Aš, norintį pasilikti šį daiktą sau, tuomet manykite, jog jums tikriausiai pavyko. Žinoma, renkant dovaną kitam nereikia galvoti apie save, tačiau tik apie adresatą. Tarsi elementaru, jog kuo artimesnis žmogus, tuo geriau jį pažįstame, žinome pomėgius ir svajones, tad ir dovanų idėjos neturėtų kelti nerimastingo virpulio. Tačiau begalinis noras ne tik nudžiuginti, bet ir nustebinti viską apsuka priešingu kampu.

Verslas internete. Kokios jo sudedamosios dalys?

Jei tavęs nėra internete, tavęs nėra apskritai – vis mažiau žmonių interneto erdves Lietuvoje laiko terra incognita ir vis arčiau tiesos atrodo toks teiginys. Ypač šalyje, pasižyminčioje aukščiausia interneto sparta ir tuo pagrįstai besididžiuojančioje, tendencijos neabejotinai ves prie masinio paslaugų, prekių ir reklamos kraustymosi į interneto platybes.

Rudens darbų sodyboje metas - kaip išvengti laiko gaišimo

Kartu su rudeniška vėsa atėjus sodybų tuštėjimo metui, patogus laikas ir ištuštinti jas nuo statybinių ar kitokių būdingų vasarai darbų atliekų. Teturint dvi rankas, ribotus laiko rezervus ir minimalų norą užtrukti, teks ieškotis pagalbos. Giminaičiai ar draugai? Nesinori jų varginti ir atitraukti nuo savų darbų, kurių tikriausiai nestinga. Kaimynai? Analogiškai ir šiuo atveju, be to, ir skoloje likti nesinori. Samdyti darbininkus? Brangu, ypač jei reikalingi keli žmonės. Ar dar lieka sprendimo variantų?

Patikimiausias ryšys bet kuriuo atveju - radijo stotelės

„Kaip šauksi – taip atsilieps“, tačiau tam, jog būtų atliepta, reikalingos patikimos komunikacijos priemonės. Be jų daugybėje sričių ir situacijų šiandien esame kone neveiksnūs. Ir tai liečia ne tik darbą, bet ir laisvalaikį.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama