Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Naudinga žinoti

Švedijos mokslininkai ant nepaprasto atradimo slenksčio – atrasta senjorų gyvenimo kokybės formulė

Vyresnio amžiaus žmonės, vartojantys seleno ir kofermento Q10 papildus, gali pasidžiaugti ne tik per pusę sumažėjusiu mirties atvejų dėl širdies ir kraujagyslių ligų skaičiumi, bet ir geresne gyvenimo kokybe, didesniu atsparumu ligoms, didesne energija, palyginti su tais, kurie papildų nevartoja.

Milijonas eurų už teisingą spėjimą: žvaigždės Facebooke dalinasi savo „EURO 2016” prognozėmis

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki vieno didžiausių šių metų sporto įvykių – Europos futbolo čempionato – pradžios, Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio žvaigždės dalinasi savo prognozėmis, kas, jų manymu, turėtų triumfuoti šiose pirmenybėse. Prizas už teisingą spėjimą, daugiau nei įspūdingas – vienas milijonas eurų.

Šve­di­jo­je at­lik­tas nau­jas ty­ri­mas: tarp pa­gy­ve­nu­sių žmo­nių pla­čiai pa­pli­tęs se­le­no trū­ku­mas

Dau­ge­liui vy­res­nio am­žiaus žmo­nių trūks­ta se­le­no – ne­pa­kei­čia­mo­sios mais­to me­džia­gos, da­ly­vau­jan­čios ne vie­na­me gy­vy­bi­nia­me pro­ce­se, pa­vyz­džiui, už­tik­ri­nant tin­ka­mą imu­ni­nės sis­te­mos vei­ki­mą. Mais­to pa­pil­dai ga­li kom­pen­suo­ti šį trū­ku­mą.

Skirtingų kreditorių skolinimosi sąlygos

Nors dažniausiai yra rekomenduojama vengti skolinimosi, tačiau tam tikrais atvejais, kada netikėtai pristinga pinigų, tai gali būti vienintele išeitimi. Šiandien pasiskolinti pinigų siūlo iš tiesų nemažai įvairių bendrovių, tad visada yra galimybė atrasti tokias įmones, kurios galėtų pasiūlyti pačias geriausias skolinimosi sąlygas. Internetinėje svetainėje Gudriems.lt rasite tikrai nemažai įvairių kreditorių pasiūlymų, ir išsirinkti tinkamiausią kreditorių galėsite pakankamai greitai ir paprastai.

Oukitel k10000 – telefonas su talpiausia pasaulyje baterija

Pavargote krauti telefoną, kada baterija nusenka visiškai netinkamu metu? Jums tikrai patiks oukitel k10000 telefonas, kurio baterija šiuo metu yra talpiausia. Visiškai įkrauta baterija gali laikyti maždaug 10-15 dienų, todėl galėsite pamiršti nemalonumus, kuriuos sukelia visiškai ne laiku išsikrovusi baterija. Ir tai, žinoma, nėra vienintelis šio telefono privalumas.

Vo­kie­čių ty­ri­mas: Vi­ta­mi­nas D pa­de­da Jums iš­gy­ven­ti

Di­de­lia­me ty­ri­me, ku­ria­me da­ly­va­vo vi­du­ti­nio ir vy­res­nio am­žiaus vo­kie­čiai, bu­vo nu­sta­ty­ta, kad tiems, ku­rių or­ga­niz­me bu­vo ypač ma­žai vi­ta­mi­no D, grė­sė ge­ro­kai di­des­nis pa­vo­jus mir­ti nuo vė­žio, šir­dies ir krau­ja­gys­lių li­gų bei kvė­pa­vi­mo ne­ga­la­vi­mų.

Ką privalote žinoti norėdami sėkmingo vedybinio gyvenimo?

Ne visos užmegztos pažintys perauga į rimtus santykius, tačiau jei nutiko taip, kad žengėte svarbų žingsnį ir planuojate tuoktis, turite žinoti, kad sėkminga santuoka visada reikalauja pastangų. Deja, šiandien skyrybų skaičius yra tikrai nemažas. Statistika rodo, kad Lietuvoje santuoka vidutiniškai trunka 13 metų, taigi, norint tikrai sėkmingos santuokos, svarbu šiek tiek pasistengti.

Medinių terasų įrengimas patogiai rekreacinei zonai

Norint patogiai įsirengti namus ir jų aplinką neužtenka vien šalia namo užsisodinti veją ir pasistatyti kepsninę. Siekiantiems daugiau komforto siūlomos terasos. Kurios ne tik sukuria patogumą, vietą, kur pailsėti, bet dažnai tampa ir išeitimi esant nepatogiam reljefui. Terasos atlieka tiek funkcinę - namo erdvės praplėtimo - paskirtį, bet ir kuria rekreacinę zoną, kurioje galima ilsėtis, semtis kūrybinių idėjų ir stebėti gamtą, jei tik turite tam galimybę.

Kompiuterių ir kitos kompiuterinės technikos remontas

Šiomis dienomis kompiuteris yra neatsiejamas nuo mūsų kasdienybės, todėl jis privalo tinkamai funkcionuoti, kad nekeltų daugiau rūpesčių nei naudos. Kompiuterį reikia tinkamai prižiūrėti: laiku atlikti profilaktinius darbus, tokius kaip: dulkių valymą, termopastos keitimą, tvarkyklių (drivers) atnaujinimą ir skenavimą nuo virusų.

Bernvakario organizavimas - pasilinksminkite draugų apsupty

Bernvakarių tradicija jau įsišaknijo Lietuvoje. Dar prieš dešimt metų priešvestuvinis vyrų pašėliojimas nebuvo suprantamas, kaip pilnas nuotykių organizuotas vakaras ir iššūkių greit vesti ketinančiam draugui. Tačiau dabar be tokios pramogos neįsivaizduojamos nei vienos vestuvės.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama