Sekmadienis, 2019 m. spalio 20 d.

Kas kitąmet triumfuos Čempionų lygoje?

Šiemet Čempionų lygos taurę po 14 metų pertraukos į viršų kėlė „Liverpool“ ekipa. Visgi, futbolo pasaulis jau nekantriai laukia naujojo sezono, o komandos pluša laisvųjų agentų rinkoje.

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai, kokios komandos turi realias galimybes kitąmet kelti į viršų Čempionų lygos trofėjų.

„Liverpool“. Be abejo, būtina pradėti nuo čempionų. Fantastišką sezoną sužaidę Jurgeno Kloppo auklėtiniai finale žaidė jau dvejus metus iš eilės. Kitąmet komandos sudėtis tikrai nebus silpesnė. Tad kodėl gi ne? Tikrai realu, kad „Liverpool“ gali ir dar sykį nueiti praktiškai iki galo.

„Manchester City“. Dviejų paskutinių metų Anglijos „Premier“ lygos nugalėtoja kol kas skambių trofėjų Europoje neturi, bet galbūt tam jau atėjo laikas? Pepo Guardiolos auklėtiniai turi itin pajėgią ir puikiai subalansuotą sudėtį ir šiuo metu lažybininkų yra vertinami kaip bene rimčiausi kandidatai į kito sezono trofėjų. Kaip bus pamatysime, bet bent jau lažybų terminai „City“ palankūs.

Turino „Juventus“. Pernai Cristiano Ronaldo į savo gretas prisivilioję Italijos čempionai išties siekia dominuoti ne tik vietiniame fronte. Išties puikią sudėtį turintis klubas, Italijoje gali sau leisti net šiek tiek pasitaupyti. Tai dar vienas „Juventus“ ekipos koziris prieš kitas komandas, kurių žygiai vietiniame fronte dažnai būna kur kas sunkesni.

„Barcelona“. Ispanijos flagmanas dvejus metus iš eilės pasirodymą baigė labai apmaudžiai sužaidę atsakomąsias rungtynes. Galbūt „Barcelona“ iš to pasimokys? Realu, o žinant, kad komandoje rungtyniauja bene geriausias visų laikų futbolininkas Lionelis Messi šansai į kiekvieną trofėjų kasmet yra dideli. Būtent už šios ekipos triumfą dažniausiai atliekamos lažybos internetu.

Madrido „Real“.
Po C. Ronaldo išėjimo „Real“ tarsi reikėjo metų išsivalymui. Kitą sezoną klubas pasitiks gerokai atsinaujinęs, be to jau dabar komandą papildė Edenas Hazardas. Dar vienas svarbus faktorius, kad prie „Real“ vairo grįžo Zinedine‘as Zidane‘as. Kol kas šis treneris iškovojo tris Čempionų lygos trofėjus iš tiek pat galimų, galbūt serija bus pratęsta?

„Paris Saint Germain“. Prancūzijos gigantai visuomet taikosi į Čempionų lygos taurę, tačiau kol kas jiems nepavyksta nueiti toliau ketvirtfinalio. Galbūt kiti metai bus visiškai kitokie? Spėlioti sunku, tačiau turint tokius žaidėjus kaip Kylianas Mbappe ir Neymaras galimybės tikrai yra neribotos.

 

Užs. str.

Komentarai
Kiti straipsniai